Czy ta afirmacja jest dobra?

“Uwalniam moje lęki z miłością. Lęki, czyli ból, są tymi miejscami we mnie, które czekają na miłość”

Joasia: Czy tak jak słowa zaprzeczenia, nie powinno się w afirmacjach używać słów negatywnych o wysokich wibracjach takich jak -ból,lęk? Wydaje mi się, że one mogą zakłócić znacząco przekaz afirmacji gdyż bardzo, ale to bardzo wyróżniają się na tle zdania i momentalnie tworzą negatywne odczuwanie. Wyjaśnij Elu, proszę.

Elżbieta Wolna:  To zależy od osoby i od jej samoświadomości energii, którą tworzy w odpowiedzi na słowa, którymi się posługuje. Dla niektórych, taka afirmacja, może być negatywną, ponieważ słowa “lęki, ból” mogą przeważać nad słowem “miłość”.

Dla mnie ta afirmacja, jest pozytywna, ponieważ uczucia jakie pojawiają się we mnie w odpowiedzi na to zdanie to: Łagodność, odpuszczenie, miłość, zaufanie, spokój, powrót do harmonii.

Jeśli, ktoś nie jest świadomy, uczuć jakie pojawiają się w nim, lepiej, aby wybrał inną afirmacje – taką, która zawiera wyłącznie wysokowibracyjne słowa :)

Przeczytaj: 130 pytań i odpowiedzi na temat stosowania Prawa Przyciągania

 

130 pyt odp mock up

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *