To co jest to projekcja, manifestacja energii, plac zabaw

Obudziłam się rano i miałam w głowie myśl “Napisz i opublikuj to przesłanie, dla wszystkich”:

“ŻYJESZ W RZECZYWISTOŚCI SWOICH WYOBRAŻEŃ NA TEMAT TEGO JAKI JEST ŚWIAT, KTÓRY CIĘ OTACZA ORAZ TEGO JAKI JESTEŚ TY SAM. Następnie “drgasz” na takiej częstotliwości energii jaka współgra z Twoimi przekonaniami, przyciągając tym samym więcej TAKIEJ ENERGII do swojego doświadczenia. Czy jesteś w stanie zrozumieć, że żyjesz w iluzji? Że to tylko PROJEKCJA Twoich przekonań, które przyswoiłeś przez całe życie”

Elżbieta Wolna: Rozważam to przesłanie i myślę sobie, że oczywiście tak właśnie jest, tylko dlaczego większość ludzi ma problem z zaakceptowaniem tego? Dlaczego? Dlaczego?
Dochodzę do wniosku…..aż słyszę jak inni “mówią”: “DLATEGO, ŻE TO “TAKIE PRAWDZIWE” PRZECIEŻ WIDZĘ, CZUJĘ, ODCZUWAM, DOTYKAM, WIĘC JAK MOGĘ UZNAĆ TO ZA PROJEKCJE, KTÓRĄ W KAŻDEJ CHWILI MOGĘ ZMIENIĆ????”

Pojawia się kolejna myśl w mojej głowie, która jest odpowiedzią:

” Kiedy śnisz, także widzisz, czujesz, odczuwasz, dotykasz i cały czas myślisz, że to co jest wokół ciebie jest prawdziwe, A WCALE TAK NIE JEST, to projekcja którą możesz zmienić, KIEDY ZDASZ SOBIE SPRAWĘ, ŻE ŚNISZ I ŻE TO CO JEST WOKÓŁ CIEBIE TO PROJEKCJA, PLAC ZABAW. Teraz tu na planie fizycznym także myślisz, że wszystko wokół ciebie jest prawdziwe, a to co jest to tylko manifestacja energii, nic mniej nic więcej, to projekcja, to plac zabaw. To co doświadczyłeś do tej pory, jest fizyczną manifestacją tego z jaką energią współgrałeś, jaka energia była Twoją dominującą każdego dnia, jaka energia płynie z Twoich przekonań – nic mniej, nic więcej”

Miłego dnia kochani <3

P.S tutaj dzielę się tym co stworzyłam podczas ogromnych inspiracji https://pozytywnysklep.com/kategoria-produktu/rozwoj-osobisty/

Przeczytaj także

  1. Lekcja specjalna 3/3. Dlaczego ciągle opóźnia się manifestacja Twoich pragnień?
  2. Część 2/4: Jak medytować? (Kanały energii, uzdrawianie za pomocą energii)
  3. Abraham Hicks: Rozmowa o energii reiki, o kierowaniu energią
  4. Lekcja 1/5 [Inteligentne pole energii, generujesz różne częstotliwości energetyczne]
  5. Nauka cudów, Gregg Braden część I – jesteśmy połączeni poprzez niewidzialne pole energii

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>