Przerażała mnie myśl jak wiele emituje negatywnych myśli każdego dnia

Poznając Prawo Przyciągania, wiele osób jest przerażonych ilością, negatywnych myśli jakie przepływają przez ich głowy. Jedna z moich czytelniczek, znalazła doskonałe i proste rozwiązanie, dzięki czemu zyskała spokój umysłu:

Ania – czytelniczka mojego bloga: Gdy poznawałam Prawo Przyciągania przeraziła mnie świadomość jak wiele emituję negatywnych myśli każdego dnia i jak te moje myśli utrudniają mi wyjście z trudnej sytuacji w jakiej się znajduję.

Może to banał ale pomogło mi jedno krótkie stwierdzenie z książki “Sekret” mówiące o tym, iż każda pozytywna myśl ma dziesięciokrotnie większą siłę niż myśl negatywna. Niezależnie od tego ile prawdy jest w tym zdaniu otworzyło mi ono oczy na bezsensowność mojego lęku. Pragniemy szczęścia zdrowia, dobrych rzeczy i siła tych pozytywnych myśli musi być większa i docierać zawsze do świadomości, gdyż jest to coś co stanowi podstawę naszych wierzeń i egzystencji, myśli te są więc o wiele silniejsze niż chwile złości i zwątpienia.

Chwile słabości ma każdy i nie ma sensu się tym stresować. Takim myślom czasem nie da się zamknąć drzwi, ale można spokojnie poczekać aż odpłyną i spokojnie pomyśleć o tym czego pragniemy.

Należy pamiętać, że od ważnych dla nas celów i wartości nie jest w stanie nas nic odwieźć, a już na pewno nie to, że mamy trudny dzień. Ten trudny dzień jest tylko malutką przeszkodą, przystankiem,a przecież radzimy sobie z o wiele większymi przeszkodami.

 

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *