Nie bądź smerfem marudą! ;)

Twoje słowa są energią. Twoje myśli także nią są, tylko o wiele subtelniejszą, co nie zmienia faktu, że każda myśl emanuje własną częstotliwością energii, wypełniając Twoje pole energetyczne i przyciągając do siebie PODOBNĄ ENERGIĘ, manifestującą się jako przeróżne doświadczenia w Twoim życiu. “MYŚLENIE TO TAKIE CICHE MÓWIENIE”. Pamiętaj o tym i nie bądź smerfem marudą ;D

Elżbieta Wolna
P.S Zapraszam do pracy nad 2 pragnieniami, które chcesz przyciągnąć i doświadczyć
http://prawo-przyciagania.maszke.pl/moje-projekty-2/szkolenie-cztery-kroki-do-manifestacji/

maruda (1)

Przeczytaj także

  1. Bo od marzeń wszystko się zaczyna! :)
  2. Marzenia, och marzenia! :)
  3. Od jakiegoś roku czas jakby przyspieszył i co z tego??
  4. Poznaj tajemnicę sukcesu…
  5. Motywacja w drodze do sukcesu!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>