Dlaczego bransoletki są takie tanie? Zapytał Jarek

Jeżeli te kamienie są rzeczywiście tak dobre, tak pozytywnie wpływają na ludzi i zmieniają ich życie, to dlaczego bransoletki są takie tanie! ~ Zapytał mnie Jarek.

Odpowiedziałam ~ Dlatego, że natura daje nam je w niesamowitej obfitości. Jest tak ogromna ilość kamieni i kryształów, że każdy na ziemi, mógłby wypełnić nimi cały swój dom, a duża ilość pozwala na dostępną cenę. Szukamy nie wiadomo czego, a to co naturalne i co ładuje nas, harmonizując naszą energię odrzucamy „bo to za proste”. Ludzie zostali nauczeni komplikowania sobie życia. Powrót do natury – to jest droga do DOMU, do raju tu na ziemi….

Pozdrawiam słonecznie,
Elżbieta Wolna
https://pozytywnysklep.com/

DLACZEGO


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *