Cudowne poczucie dawania wartości innym <3

Elu, talizmany są wspaniałe (anielski oraz miłości), tyle pozytywnej energii…aż brakuje mi słów i nie wiem co napisać.  Dziękuję bardzo. Ściskam mocno i radośnie ~ Ania

Wszystkie talizmany jakie tworzę odnajdziesz w moim pozytywnym sklepie >

Przeczytaj także

  1. Dawaj ludziom więcej wartości, niż od nich bierzesz – cudowna równowaga brania i dawania
  2. Bransoletki męskie – naturalne kamienie
  3. Cudowne uczucie dobrze wykonanego zadania
  4. Jestem dumna, bo wiem że to co daje innym, jest wartościowe dla ich pozytywnego rozwoju
  5. AFIRMACJE: Pewność siebie. Poczucie własnej wartości

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>