Co należy zrobić po upadku?

A co należy zrobić, gdy wydaje nam się, iż cały świat jest przeciwko nam? Nauczyć się przyciągać wspaniałości, poprzez te negatywne doświadczenia! http://prawo-przyciagania.maszke.pl/jak-byc-w-harmonii/

po upadku

Przeczytaj także

  1. Bądź szczęśliwy niezależnie od innych
  2. Aktualne okoliczności to trampolina do większego rozwoju
  3. Dzięki pracy nad sobą, możemy zdziałać CUDA. W doskonały sposób Pani wskazuje JAK TO ZROBIĆ :)
  4. Skup się na pragnieniu, na efekcie końcowym, którego pragniesz
  5. Co mam zrobić z negatywnymi myślami?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>