Cały świat jest po twojej stronie, jeśli tylko pozostaniesz wierny temu co w tobie najlepsze

POZYTYWNE AFIRMACJE:

Jak magnes przyciągam do siebie pieniądze, bogactwo i pomyślność. Biorę udział w coraz ciekawszych przedsięwzięciach, które przynoszą mi coraz większe dochody. Boska obfitość i bogactwo urzeczywistniają się na wszystkich poziomach mojego istnienia

Jestem otwarty na przyjmowanie, dlatego pieniądze i obfitość napływają do mnie z łatwością. Jestem połączony z nieograniczoną obfitością wszechświata, pozwalam sobie z niej korzystać. Jestem zawsze bezpieczny i niewinny również kiedy zarabiam tyle ile zawsze marzyłem, a nawet więcej.

Mam pełne prawo do korzystania z bogactwa tego świata do urzeczywistnienia moich twórczych pomysłów i cudownych marzeń. Z każdym dniem w każdej dziedzinie mojego życia wszystko układa się coraz lepiej, a ja bogacę się na wszystkich poziomach mojego istnienia. Zasługuję na całe dobro i obfitość, które codziennie otrzymuję. Zawsze mam nadmiar swoich własnych pieniędzy. Żyję w bogatym wszechświecie, zawsze mam wszystko czego potrzebuję do realizacji moich marzeń.

Obiecaj sobie że:

 • Będziesz tak silny, iż nic nie zmąci twojego spokoju ducha
 • Będziesz rozmawiał o zdrowiu szczęściu i dobrobycie z każdą osobą, którą spotkasz
 • Postarasz się, żeby każdy napotkany przez ciebie człowiek poczuł się wyjątkowy
 • Będziesz tryskał optymizmem i szukał stron każdej sytuacji
 • Będziesz zawsze myśl o najlepszym i oczekiwał najlepszego
 • Będziesz tak samo entuzjastyczny, wobec sukcesu innych ludzi jak wobec własnych
 • Skupisz się na tym co chcesz osiągnąć w przyszłości

Zachowasz pogodę ducha bez względu na okoliczności i obdarzysz uśmiechem każdego kogo spotkasz na swojej drodze

Będziesz:

 • Zbyt pogodny, aby się martwić
 • Zbyt szlachetny, aby się złościć
 • Zbyt silny, aby się bać
 • I zbyt szczęśliwy aby myśleć o kłopotach

Będziesz myślał dobrze o sobie i ogłaszał to światu, nie słowami lecz wspaniałymi czynami. Będziesz żył w przekonaniu że cały świat jest po twojej stronie, jeśli tylko pozostaniesz wierny temu co w tobie najlepsze…


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *