Afirmacje łatwości i płynności w życiu

Cudowne afirmacje :)
Poniżej Afirmacje łatwości i płynności w życiu. Zaparz sobie kubek ulubionej herbaty, zapal świeczki, zapal kominek zapachowy – ZRÓB WSZYSTKO ABY STWORZYĆ DLA SIEBIE CUDOWNY KLIMAT, dzięki któremu chwila wypełniania się tymi afirmacjami będzie WYJĄTKOWA….

  • „Kocham spokój mojego świata.
  • Kocham wiedzieć to co wiem o wibracjach.
  • Kocham wiedzieć, że chodzi o częstotliwość i że mogę się skupiać.
  • Kocham beztroskę, którą potrafię często osiągnąć

Zapraszam po naukę zmniejszania tego co negatywne i uwypuklania tego czego naprawdę chcesz
„Jak być w harmonii nawet wtedy gdy otaczają cię negatywne okoliczności, złośliwi ludzie i nie masz jeszcze tego co chcesz” >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Afirmacje łatwości i płynności w życiu

  1. …i jak tu nie powiedziec iz wszytko przychodzi do mnie w najbardziej odpowiednim czasie i miejscu…:))) Dokladnie tak jest…, wszystko otrzymuje w najbardziej odpowiednim dla siebie czasie i miejscu! a co ma byc mi objawione to i jest…! Cudowne afirmacje…to malo powiedziane! :) …
    wdzieczna :)
    namste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *