Twoim jedynym wysiłkiem powinno być poczucie ulgi wywołane polepszeniem samopoczucia.

Jeśli czujesz się źle myśląc o czymś, lub o kimś ZMIEŃ KIERUNEK SWOJEJ UWAGI. Tak wiele osób piszę do mnie: “Myślę o tym i czuję się coraz gorzej, co robić?”

Na Boga, znajdź w swoim umyśle inną myśl LEPSZĄ, DAJĄCĄ PRZYJEMNE ODCZUCIA i oceń jak ją odczuwasz. Naprawdę Twoim JEDYNYM WYSIŁKIEM powinno być POCZUCIE ULGI wywołane polepszeniem samopoczucia.

NAJWAŻNIEJSZE jest to, abyś odnalazł w swoim umyśle coś na czym możesz się skoncentrować i POCZUĆ SIĘ LEPIEJ.  Każda zmiana twoich uczuć świadczy o zmianie TWOJEJ ENERGII.  Lepsze samopoczucie = lepsza energia jaką emanujesz. Niesamowitą frajdę daje odczucie ŚWIADOMEGO wpłynięcia na poprawę swojego samopoczucia, bo wtedy zdajesz sobie sprawę z TWÓRCZEJ KONTROLI jaką posiadasz.

Możesz kontrolować to jak się czujesz, bo możesz kontrolować to co obdarzasz swoją uwagą. WAŻNE ZDANIE PRZEMYŚL JE I OBUDŹ W SOBIE ŚWIADOMOŚĆ TEGO JAKIE UCZUCIA CI TOWARZYSZĄ. Bądź Świadomy SIEBIE.

Zapraszam na artykuł dodatkowy > Świadomy wybór tego jakie myśli chcesz pobudzić

Przeczytaj także

  1. Energia lęku i energia miłości
  2. Masz wpływ na swoje życie
  3. Co jeśli ciężko znaleźć myśl, która przynosi dobre odczucia??
  4. Oto dlaczego masz bezpośredni wpływ na swoje życie
  5. Doświadczanie przepływu

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>