Twoim jedynym wysiłkiem powinno być poczucie ulgi wywołane polepszeniem samopoczucia.

Jeśli czujesz się źle myśląc o czymś, lub o kimś ZMIEŃ KIERUNEK SWOJEJ UWAGI. Tak wiele osób piszę do mnie: „Myślę o tym i czuję się coraz gorzej, co robić?”

Na Boga, znajdź w swoim umyśle inną myśl LEPSZĄ, DAJĄCĄ PRZYJEMNE ODCZUCIA i oceń jak ją odczuwasz. Naprawdę Twoim JEDYNYM WYSIŁKIEM powinno być POCZUCIE ULGI wywołane polepszeniem samopoczucia.

NAJWAŻNIEJSZE jest to, abyś odnalazł w swoim umyśle coś na czym możesz się skoncentrować i POCZUĆ SIĘ LEPIEJ.  Każda zmiana twoich uczuć świadczy o zmianie TWOJEJ ENERGII.  Lepsze samopoczucie = lepsza energia jaką emanujesz. Niesamowitą frajdę daje odczucie ŚWIADOMEGO wpłynięcia na poprawę swojego samopoczucia, bo wtedy zdajesz sobie sprawę z TWÓRCZEJ KONTROLI jaką posiadasz.

Możesz kontrolować to jak się czujesz, bo możesz kontrolować to co obdarzasz swoją uwagą. WAŻNE ZDANIE PRZEMYŚL JE I OBUDŹ W SOBIE ŚWIADOMOŚĆ TEGO JAKIE UCZUCIA CI TOWARZYSZĄ. Bądź Świadomy SIEBIE.

Zapraszam na artykuł dodatkowy > Świadomy wybór tego jakie myśli chcesz pobudzić


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *