Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Jestem otwarta na miłość

 1. Elu czy mogłabyś stworzyć jakiś artykuł o miłości i związku?Czytałam niektóre porady , artykuły o miłości i to co tam piszą to zaprzeczenie moich dotychczasowych założeń.A ten cytat ,że “Miłość to poryw duszy, nie ciała”

  Czy to co uważałam za miłość jest tylko zauroczeniem wyglądem zewnetrznym , seksualnością i nic poza tym? .Nie czuję żadnej więzi duchowej ani ja ani potencjalni partnerzy choć mieli porzadane cechy lecz to nie było to.
  Atrakcyjność fizyczna i porzadanie nie jest miłością ?
  Czym jest zdrowa miłość ?
  Skoro chce przyciągnąć odpowiedniego partnera i harmonijny związek muszę to
  wiedzieć bo to właśnie decyduje o tym z kim stworzę związek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>