Na poziomie świadomym byłam nastawiona trochę sceptycznie…

Agnieszka: “Pierwszy raz skorzystałam ze szkolenia one-line. Cenię sobie kontakt osobisty i intensywna wymianę między ludźmi, więc na poziomie świadomym byłam nastawiona trochę sceptycznie. Gdybym zetknęła się z nim raz pewnie pominęłabym go (szkolenie Jak przyciągnąć pieniądze). Jednak, przy okazji szukania różnych obrazków trafiałam na niego kilkakrotnie i pewnego dnia spontaniczne wcisnęłam link „wykonaj przelew”

Okazało się ono świetną przygodą. Uważam, że szkolenie jest przygotowane fantastycznie! Konstrukcja i sposób przekazywania tej wiedzy, układ ćwiczeń i zadań jest świetny. Genialnie, w sposób bardzo klarowny porządkuje i systematyzuje wiedzę.
Energia, która się wytwarza podczas tego typu pracy jest genialna i w sposób bardzo wymierny podnosi poziom wibracji, a przede wszystkim daje ogromną radość i już na tym etapie poczucie spełnienia. Rewelacyjne, bardzo pozytywne doświadczenie. Dziękuje raz jeszcze z całego serca!

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

pieniądze1

Przeczytaj także

  1. Jestem w 100% zadowolona i szczęśliwa, że w końcu widzę trwałe efekty mojej pracy nad Prawem Przyciągania!
  2. Naucz się być świadomym pragnień, jakie w tobie wzbudza każdy dzień
  3. Początkowo sceptycznie podchodziłam do niego, ponieważ uważałam, że tylko praktyczne ćwiczenia – warsztaty są w stanie u mnie coś zmienić i tu się myliłam….
  4. Przed szkoleniem byłam w depresji, a już 3 dnia poczułam jakąś cudowną energię!
  5. Jak zmienić swoje postrzeganie świata i zacząć przyciągać to, co chcesz? Jak odnaleźć spokój i harmonię? Jak zostać świadomym twórcą swojej rzeczywistości?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>