Proszenie – wibracyjna prośba o ulepszone doświadczenie

Krok ten wykonywany jest przez ciebie, lecz pojawia się on naturalnie dzięki doświadczeniom jakie zdobywasz każdego dnia. Aby zrozumieć to czego pragniesz, musisz również wiedzieć czego nie chcesz,  a środowisko kontrastu (negatywnych okoliczności) w jakim jesteś pomaga ci jeszcze bardziej określić to czego pragniesz.

Żyjesz w środowisku, które wywołuje coraz to nowe pragnienia w twoim wnętrzu, a kiedy to się dzieje, kiedy doświadczasz bądź widzisz to czego nie chcesz, pojawia się  w tobie wielkie pragnienie tego co najlepsze z danej sytuacji. Nie musisz nawet używać słów, aby to określić, ponieważ zostało to wibracyjnie wysłane do źródła energii, z którego pochodzisz. Wibracyjny sygnał pragnienia jest twoją PROŚBĄ.

Prośby jakie są przez ciebie wibracyjnie wysyłane, są wyłącznie tymi, które są DOBRE dla ciebie. Nie jest tak że możesz wysłać prośbę o chorobę. To bardzo ważne, bo niektórzy myślą, iż wysłali prośbę o chorobę, oni po prostu nie przyzwolili sobie na napływ zdrowia.

A jest to tak:

Doświadczając choroby, bądź obserwując kogoś chorego, słysząc o chorobie,  wysyłasz z siebie wibracyjne pragnienie o jeszcze więcej zdrowia dla siebie. Gdy doświadczasz choroby, Twoje PRAGNIENIE ZDROWIA rośnie do takiego poziomu jakiego nie było zanim byłeś chory!

Tak jest w każdym aspekcie Twojego życia :)


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *