Wielkim zaszczytem jest bycie częścią czyjegoś rozwoju

Czasem myślę, że przydałyby mi się dłuższe wakacje, ale później dostaje taką wiadomość jak przed 15 minutami:

“Witaj Elu! Z duszą na ramieniu, właśnie wysłałam przelew na 100 dni motywacji. Zdrowy rozsądek szepcze mi do ucha, że chyba zwariowałam, po co wydawać pieniądze, ale serce podpowiadało mi, by to zrobić..Cóż, stało się i teraz już nie ma ucieczki :)) Pozdrawiam cię serdecznie Aneta”

i zdaję sobie sprawę, z łezką wzruszenia w oku, że robię coś tak ważnego i tak cennego dla wielu ludzi, że chcę to robić każdego dnia <3

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

dzie

Przeczytaj także

  1. To zaszczyt być częścią czyjegoś rozwoju!
  2. Jestem zachwycona tym kursem i na pewno skorzystam z innych. To niesamowite ile człowiek skupia się na braku zamiast na tym tego czego chce i za co jest wdzięczny :-)
  3. Decyzja o udziale w kursie Eli należy do tych najlepszych
  4. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  5. Twoje szkolenia winien odbyć każdy!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>