W pracy pojawili się nowi kontrahenci. Wszystko układa się coraz lepiej

“Witam, Dostałam mój talizman dla 7 czakr na początku grudnia. Bardzo byłam ciekawa jaki będzie miał wpływ na moje życie. Dziś mija miesiąc od kiedy jest ze mną i mogę podzielić się z Wami opinią na jego temat:

W pracy pojawili się nowi kontrahenci. Wszystko układa się coraz lepiej. Poznałam fantastycznego mężczyznę, o którym myślę bardzo poważnie. Człowiek myśli że miłość go nie spotka już … a tu bach … dzieje się :) Mam więcej spokoju w sobie i pewności w to, że dam radę ze wszystkim. Ktoś by pomyślał „zwykłe kamyczki”, ale dla mnie mają niezwykłą moc. Pani Elu – D Z I Ę K U J Ę :) Justyna”

 —————————————————

Bransoletki z energią naturalnych kamieni. Zobacz pozytywne bransoletki, które tworzę:

POZYTYWNE BRANSOLETKI >

—————————————————

Przeczytaj także

  1. Inspirowane działanie. Ile w uzyskiwaniu tego czego pragnę jest mojej pracy, a ile pracy wszechświata?
  2. 100 dniowy trening motywacyjny: “Wierzę w moje nieograniczone możliwości i siłę dzięki Twoim mailom, które codziennie wznoszą mnie coraz wyżej i wyżej. Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu!!!!!!!”
  3. Serce mi się raduje, gdy otrzymuję takie wiadomości zwrotne :)
  4. Bransoletka z kamieniami dla 7 czakr
  5. Puchnę z dumy :)

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>