Dostałam maila o tytule: “Zachwyt i wdzięczność”:)

Cudownie jest być częścią czyjegoś rozwoju! To dla mnie ogromna duma, a gdy otrzymuję takie wiadomości, cieszę się jak dziecko ;)

“Witaj Elu! Chciałabym Ci podziękować za te szkolenie z czakrami:) Te zadania są cudowne:) afirmacje przepiękne, zgrałam sobie na telefon i słucham kiedy mam tylko tylko chwilę . W moim domu lśni teraz czystością i przestrzenią. Poczułam taki też kontakt z matką ziemią jakiego nigdy nie czułam Dziękuję. Dziękuję! !!!!!!! Pozdrawiam Agnieszka:)”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Zamień poczucie winy we wdzięczność
  2. Teoria nie uczy. Doświadczenie uczy. Wspaniale jest doświadczać siły jaką mamy w sobie – trzeba ją tylko rozbudzić :)
  3. Joe Vitale to teoria Elżbieta Maszke to praktyka
  4. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.
  5. Rewelacyjny dla każdego, kto chce zmienić swoje życie!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>