Cudowne uczucie dobrze wykonanego zadania

Moim największym powodem do dumy są POWRACAJĄCY KLIENCI <3 To wspaniałe uczucie, wiedzieć, że robi się coś tak dobrze, że ktoś chce więcej i więcej! :)

“Witam Pani Elu. Bardzo chciałabym zamówić kolejny talizman. Ten ostatni jest przepiekny. Chetnie zapisze sie na kolejne kursy przy najblizszej okazji. Pozdrawiam Joanna”

 —————————————————

Bransoletki z energią naturalnych kamieni. Zobacz pozytywne bransoletki, które tworzę:

POZYTYWNE BRANSOLETKI >

—————————————————

dziekuje

 

Przeczytaj także

  1. Bransoletka anielska – niewiarygodne ciepło, ciarki, motyle w brzuchu
  2. Te bransoletki działają cuda. Wiem na pewno, ze każda osoba z mojej rodziny dostanie je w prezencie z okazji swojego święta.
  3. Puchnę z dumy :)
  4. Bransoletka z kamieniami dla 7 czakr
  5. Każdy ma inne odczucia nosząc swój talizman. Oto jedne z nich

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>