Chcesz być szczęśliwy nieprzerwanie? Musisz coś zrozumieć.

Anthony de Mello: Słyszeliście o prawniku, który patrząc na rachunek otrzymany od hydraulika mówi do niego: „Hej! policzył mi pan prawie 200 dolców za godzinę, nawet ja nie zarabiam takich pieniędzy a jestem prawnikiem”, a hydraulik na to: „Ja też tyle nie zarabiałem jak byłem prawnikiem” :-)

Tak więc, można być hydraulikiem, prawnikiem, księdzem, biznesmenem lecz nie ma to wpływu na na owo podstawowe „JA”. Nie ma to wpływu na CIEBIE.

JEŚLI JUTRO ZMIENIĘ ZAWÓD, BĘDZIE TO NICZYM ZMIANA MOJEGO UBRANIA. „JA” – pozostanie nietknięte.

  1. Czy jesteście waszym ubraniem?
  2. Czy jesteście waszym imieniem?
  3. Czy jesteście waszym zawodem?

PRZESTAŃCIE SIĘ Z TYM IDENTYFIKOWAĆ!! Bo to przychodzi i odchodzi i wiecie co się dzieje, kiedy zaczynacie naprawdę to rozumieć?

  • Żadna krytyka nie ma do was dostępu
  • Jak również żadne pochlebstwo, ani pochwała

Kiedy ktoś mówi „jesteś wspaniałym facetem”, o czym on mówi??

Mówi o „mnie”, a nie o „JA”. „JA”, nie jest ani wspaniałe, ani kiepskie. „JA”, nie jest ani sukcesem, ani porażką. Nie jest ŻADNĄ z tych etykietek. Te rzeczy przychodzą i odchodzą.

  • TE RZECZY ZALEŻĄ OD KRYTERIÓW, KTÓRE USTALA SPOŁECZEŃSTWO.
  • TE RZECZY ZALEŻĄ OD WASZEGO UWARUNKOWANIA.
  • TE RZECZY ZALEŻĄ OD HUMORU OSOBY, KTÓRA WŁAŚNIE Z WAMI ROZMAWIA!!!!!

Nie mają nic wspólnego z „JA”, bo nie jest ono żadną z tych etykietek……..„Mnie” jest ogólnie rzecz biorąc – egoistyczne, głupie, dziecinne, jest wielkim osłem! Więc jeśli powiecie „Jesteś osłem”, wiedzcie że wiem o tym od dawna! :-)

To uwarunkowana osobowość, czego się po niej spodziewaliście!? Dlaczego się z nią identyfikujecie??? To przecież głupie! To nie jest „JA”, tylko „mnie”. Chcecie być szczęśliwi nieprzerwanie? Zrozumcie, że szczęście NIE MA PRZYCZYNY. Spróbujcie to zrozumieć.
Szczęście – prawdziwe szczęście, nie ma przyczyny. Nie możecie uczynić mnie szczęśliwym. Nie jesteście moim szczęściem. Gdy zapytacie przebudzoną osobę, dlaczego jest szczęśliwa, odpowie wam: A DLACZEGO NIE???

SZCZĘŚCIE JEST NASZYM NATURALNYM STANEM.

Szczęście jest naturalnym stanem małych dzieci, do których należy królestwo – dopóki nie zostaną zanieczyszczeni i skażeni przez głupotę naszego społeczeństwa i naszej kultury.

Aby zdobyć szczęście, nie musicie NIC ROBIĆ, ponieważ szczęścia nie da się zdobyć. Czy ktoś wie dlaczego?? PONIEWAŻ JUŻ JE MACIE! Jak możecie zdobyć coś co już macie? W takim razie dlaczego go nie doświadczacie? Dlatego, że najpierw musicie wyzbyć się czegoś – wyzbyć się złudzeń. 

Aby być szczęśliwym, nie musicie niczego już dodawać, musicie tylko czegoś się wyzbyć. Życie jest proste! Życie jest zachwycające! Ciężkie jest tylko z powodu waszych złudzeń, ambicji, chciwości i pragnień – wiecie skąd one pochodzą? Z waszego utożsamiania się z wszelkiego rodzaju etykietkami!


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste