Fluor ogłupia i obniża Twoją inteligencję

Pozbądź się jak najszybciej pasty do zębów jeżeli ma w składzie fluor. Aktualnie mamy ogromny wybór past bez fluoru!

Małgosia: A masowe fluoryzacje w szkołach?

Elżbieta Wolna: Jawne trucie dzieci od najmłodszych lat. Fluor obniża inteligencje, sprawia że ludzie są bardziej ulegli i podatni na manipulacje. W obozach koncentracyjnych ogłupiano ludzi dodając duże ilości fluoru do wody, którą więźniowie pili. Aktualnie nic się nie zmieniło, celowo próbuje się nas ogłupić, abyśmy byli jak potulne owieczki, którymi można łatwo sterować.
Żyć, płacić, umierać następny proszę – taki jest przebiegły plan systemu zwanego Matrix’em.
To jak wyjść z takiego systemu, zwiększając swoją świadomość uczę na moim najnowszym szkoleniu „Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata i wylogować się z Matrix’a”

fluor1


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “Fluor ogłupia i obniża Twoją inteligencję

  1. Wszyscy zapytani o fluor dentyści śmieją się, że tego pierwiastka w paście do zębów jest tyle, co kot napłakał. Dzisiaj tak wiele sprzecznych informacji do nas dociera, że naprawdę można się czuć ogłupionym (pomijając efekt zażycia fluoru). Czytam wiele, a potem, cóż… pozostaje zdać się na intuicję :-) Akurat w przypadku fluoru, również intuicyjnie wybieram pasty „bez”, tym bardziej, że jest w czym wybierać.

  2. Ogólnie fluor jest nie tylko w paście , ale także w tym co jemy (sery , warzywa itp.) i pijemy (woda , herbaty, itp) W połączeniu z myciem zębów dwa razy na dobę to jednak trochę za dużo dla jednego organizmu.
    Kiedyś kupiłam pastę ziaji i cieszyłam się ,że bez fluoru lecz gdy w domu doczytałam się o sorbitolu i innych dziadostwach to mi mina zżedła :)
    Chyba muszę zrobić swoją pastę własnej roboty :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *