Decyzja o udziale w kursie Eli należy do tych najlepszych

„Witam serdecznie. Uważam, że decyzja o udziale w kursie Eli należy do tych najlepszych. W życiu tak bywa, że rzeczy proste okazują się bardzo trudne i dopiero, kiedy się z nimi zapozna bliżej, okazują się oczywiste. Ela potrafi uchwycić i przekazać sedno, podaje przykład i nakłania do ćwiczeń. Wiadomo – trening czyni mistrza. Warto poddać się tokowi myśli takiej Nauczycielki. Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam Elę na swojej drodze życia. Dziękuję z całej mocy :)

Pozdrawiam serdecznie
Bogusława”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *