O domu, negatywnej krainie i takie tam! ;)

Czasem otrzymuję wiadomość typu „Elu, jak miło i przyjemnie jest na twoim blogu oraz na FB” No ba! Mam złotą zasadę – pilnuję, aby komentarze i powstałe dyskusje przebiegały w duchu motywowania się i wspierania.

To mój WIRTUALNY DOM, więc jeśli do niego wchodzisz, zdejmij buty i bądź uprzejmy. Odnajdziesz tu wiele motywacji i wiedzy. Wszelkie próby ataku, hejtowania, obrażania i wszystko co będzie miało chociażby delikatnie zabarwienie negatywizmu, spowoduje, że w tempie natychmiastowym zostaniesz wyproszony za drzwi z karteczką wiecznego wygnania do twojej negatywnej krainy :)
Wiem, wiem surowa jestem, ale mam to gdzieś, ponieważ tworzę dla ludzi, którzy szukają światła i radości, a pozostałym smutasom dziękuję! :)

KOCHAM MÓJ WIRTUALNY DOM i kocham gości, którzy do niego przychodzą..<3

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *