Nie próbuj naprawiać czyjegoś życia na siłę, tylko dlatego, że TOBIE wydaje się ono nieodpowiednie. Nigdy nie wiesz jakich doświadczeń potrzebuje druga osoba.

Niektórych, aż korci żeby dawać rady innym na temat tego, jak mają przeżyć swoje życie.
Myślą, że wiedzą lepiej. STOP!!
Nigdy, nie daje rady innnym, jeżeli oni sami po tą radę do mnie nie przyjdą – to moja święta zasada.
Kiedyś wydawało mi się, że powinnam zmieniać cały świat i narzucałam swój sposób myślenia i postrzegania świata innym ludziom.
Teraz mam w sobie zrozumienie, iż każdy żyje swoje życie według własnych zasad i choć czasem nie podoba mi się to jakich wyborów dokonują bliskie mi osoby, to nie wtrącam się w ich doświadcznie. Nie wiem przecież jakich doświadczeń potrzebują do WŁASNEGO ROZWOJU. Pozwalam więc, aby doświadczali swoich własnych kreacji i rozwijali się wedle własnego tempa.
Amen.
uszanowaćścieżkęinnych


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *