Największy problem współczesnej cywilizacji

Energia jaka przepływa przez Twoje ciało, manifestuje się w Twoim życiu pod postacią przeróżnych doświadczeń – tych dobrych (jeśli przepływ energii jest swobodny) i tych złych (jeśli masz blokady w głównych punktach energetycznych).
Największym „problemem” współczesnej cywilizacji jest to, iż szukają źródła swoich problemów w świecie zewnętrznym. TO OGROMNY BŁĄD, ponieważ źródłem każdej sytuacji w Twoim życiu jest manifestacja energii, która przepływa przez ciebie. Najważniejszą pracą dla ciebie powinna być właśnie praca ze energiami jakie przepływają przez ciebie W KAŻDEJ SEKUNDZIE TWOJEGO ŻYCIA.

Joasia taką pracę podjęła i oto co mi dziś napisała:

„Witaj Elu, właśnie skończyłam pracę z 4 pierwszymi czakrami według Twoich wskazówek :) Był to rzeczywiście niesamowity i magiczny czas. Niektórym czakrom poświęciłam więcej uwagi, więc było trochę dłużej niż 20 dni… Baaaardzo Ci dziękuję :) Mam nadzieję, że opracowujesz kolejne trzy :), czekam z niecierpliwością! Pozdrawiam Cię ciepło Joanna”

Stworzyłam ten 20 dniowy trening w postaci prostego ebooka, abyś i TY z łatwością mógł krok po kroku zmienić swoje życie http://czakry.maszke.pl/

czakry2


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *