Dziennik rozwoju osobistego

Mój dziennik ma twardą okładkę. Jest w rozmiarze B5. Przedstawia obraz pięknego motyla. Wybierałam go bardzo starannie, ponieważ to w nim zapisuje mnóstwo pozytywnych myśli, celów, marzeń, słowa wdzięczności i uznania. Każdy powinien mieć taki dziennik. To bardzo silne narzędzie na drodze POZYTYWNEGO ROZWOJU OSOBISTEGO.

Elżbieta Wolna
A codzienną motywację osiągniesz ze 100 dniowym treningiem motywacyjnym http://www.100dni.maszke.pl/

prowadzswojdziennik


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *