Musisz całym sercem zapragnąć rewolucji w swoim życiu

pogrązeni we śnie

Twoje decyzja o zmianach w życiu nie może być zwykłą decyzją “zmienię coś od jutra, popracuje nad tym”. Musisz całym sercem zapragnąć rewolucji w swoim życiu! Musisz przejąć dowodzenie nad swoim życiem! Musisz złapać za stery! Do tej pory to programy w twoim umyśle rządziły twoimi zachowaniami, zachciankami, przekonaniami - koniec z tym! Każdego dnia masz możliwość podejmowania świadomych decyzji i działań, które przyczynią się do Twojego rozwoju.
Pokażę ci w jakich obszarach i JAK działać, aby wejść w harmonię z mocami Wszechświata.

Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata i wylogować się z Matrix’a?

Przeczytaj także

  1. Bądź głównym bohaterem w swoim życiu
  2. Punkt, w którym jesteś to DOBRY PUNKT
  3. Masz kontrolę nad swoim życiem, musisz tylko nauczyć się wybierać pozytywne myśli i pozytywne słowa reszta się do ciebie dopasuje
  4. Wszystkie Twoje szkolenia są doskonałe, ale to jest dla mnie – wyjątkowe!
  5. Dotarło do mnie co to znaczy “przenosić góry!”

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>