Czakra splotu słonecznego: działanie z radością

Energia jaka przepływa przez splot słoneczny, odpowiada za to jak realizujesz się w materialnym świecie, to twoja osobista moc, która daje ci pewność siebie. Jeśli więc energia płynie swobodnie przez ten ośrodek:

-> Z łatwością realizujesz swoje plany,
-> Masz dużą siłę przebicia,
-> Masz mnóstwo wewnętrznej motywacji do działania,
-> Odczuwasz równowagę emocjonalną,
-> Twoje uczucia są harmonijne
-> Masz zdrowe i wysokie poczucie własnej wartości

Wszelkie blokady w swobodnym przepływie będą skutkowały brakiem pewności siebie, niską samooceną, brakiem motywacji, do wprowadzenia zmian w swoje życie. Odczuwalny chaos uczuciowy, wahania nastroju i brak poczucia harmonii w życiu.

Kilka technik pracy z tym ośrodkiem energii >

splotu_002


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “Czakra splotu słonecznego: działanie z radością

 1. Dzien dobry,
  kiedy mozemy miec pewnosc, ze dana czakra zostala „uleczona” i funkcjonuje prawidlowo.
  Mozna pracowac nad czakrami, medytowac, wizualizowac itp. Ale jak rozpoznac, ze to uzdrowienie danej czakry juz nastapilo ? Czy odczujemy cos w ciele w momencie otwierania sie poszczegolnych czakr ?
  Dziekuje ;-)

  • kazdy to odczuwa indywidualnie, jesli zapanujesz nad blokadami napisanymi powyzej..poczujesz to w swoim sercu I w realu….wowczas, beda sie dzialy cudownosci :)
   Komentarz pisany jakis czas wstecz…wiec ..jak twoje osiagniecia xyz?
   Jednak trzeba zaczac od poczatku, od pierwszej czakry…ja skorzystalam z treningu 20 dniowego…rewelacja !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *