Czakra sakralna: radość z doświadczania życia

Energia czakry sakralnej, odpowiada za twoją kreatywność, seksualność, radość życia. Jeżeli więc energia płynie swobodnie przez ten ośrodek:

-> Masz w sobie mnóstwo mocy twórczych(kreatywności),
-> Twoje życie seksualne jest wspaniałe,
-> Twoje kontakty z płcią przeciwną kwitną,
-> Odczuwasz radość i pasję życia.

Wszelkie blokady w swobodnym przepływie będą skutkowały odczuwaniem monotonii życia, szarości dnia codziennego, a także problemami w sferze seksualnej, brakiem akceptacji siebie oraz trudnościami w odczuwaniu przyjemności życia.

Kilka technik pracy z tym ośrodkiem energii >

sakralna_002

Przeczytaj także

  1. Za co w Twoim życiu odpowiada czakra: podstawy, sakralna, splotu, serca i jakie są konsekwencje zaburzonego przepływu?
  2. Czakra splotu słonecznego: działanie z radością
  3. Czakra serca: łagodność
  4. Czakra podstawy: doskonałe zdrowie
  5. Harmonijny przepływ energii przez czakrę sakralną to radość, spontaniczność, twórczość

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>