Zgodność między chwilą TERAZ, a tym czego pragniesz

Kochany czytelniku muszę Ci o czymś opowiedzieć. Jeden z moich wspaniałych kursantów, po zrobieniu zadań pisze do mnie tak:

„Elu! Z tego co zauważyłem chyba musisz lubić herbatę :) Ciągle polecasz kubek gorącej herbaty! Zatem przepraszając za lekkie opóźnienie z oddaniem wypracowania – chciałbym życzyć Ci jak najlepszych doznań – gdy dziś będziesz piła sobie swoją ulubioną pyszną gorącą herbatę! :)”

Otrzymałam od niego tą wspaniałą wiadomość i zdjęcie filiżanki z herbatą. Moje serce, zatańczyło z radości Jak niewiele potrzeba, aby sprawić komuś radość!!

Jako, że rzeczywiście KOCHAM pić ziołowe herbatki, marzyć przy tym, odprężać się, uspokajać umysł – postanowiłam publikować dla was moje przemyślenia, związane z realizacją marzeń i radosnym rozwojem osobistym w postaci serii jaką nazwałam – „HERBATKA Z ELĄ” :)

Herbatka


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Zgodność między chwilą TERAZ, a tym czego pragniesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *