W jaki sposób myśli stają się rzeczami

Punt widzenia kształtuje nasze zachowanie i podejmowane przez nas działania.

Mike Dooley: Klika lat temu oglądałem film dokumentalny o brytyjskim zespole Queen, prawdopodobnie jednej z najwybitniejszych grup rokowych dwudziestego wieku.
Jako, że jej wokalista, Freddie Mercury, zmarł wiele lat przed nakręceniem filmu, twórcy musieli oprzeć dokument na rozmowach z żyjącymi członkami zespołu.
Co ciekawe, każdy z nich mówił, że Freddie Mercury był największą gwiazdą rocka, jaką  kiedykolwiek spotkali i że już od pierwszej chwili, gdy się poznali, wydawał im się wybitną postacią.

Jednak w dniu, kiedy po raz pierwszy go zobaczyli, w dorobku Mercury’ego nie było żadnych przebojów. Nie miał grosza przy duszy – był tak biedy, że spał na zmianę na podłodze u każdego z kolegów z zespołu, aby jak najmniej im się naprzykrzać.

UWAGA: Mimo to zgodnie przyznawali, że już wtedy sprawiał wrażenie największej gwiazdy rocka, jaką kiedykolwiek spotkali, ponieważ W MYŚLACH FREDDIE JUŻ NIĄ BYŁ.
Taką właśnie ustawił sobie poprzeczkę (taki efekt końcowy) i na tym opierał swoje zachowanie,
w takim stopniu, w jakim było to możliwe.

KAŻDY Z MUZYKÓW TWIERDZIŁ, ŻE FREDDIE ŻYŁ NIEUSTANNIE WIZJĄ STADIONÓW, KTÓRE PEWNEGO DNIA ZAPEŁNIĄ SIĘ PO BRZEGI, PIOSENEK KTÓRE PRZYNIOSĄ IM SŁAWĘ, KOSTIUMÓW, KTÓRE OLŚNIĄ TŁUMY I WYSTĘPÓW KTÓRE WSTRZĄSNĄ ŚWIATEMJUŻ WTEDY UWAŻAŁ SIĘ ZA LEGENDĘ.

Gdy wyobrazisz sobie swój rezultat końcowy i zaczniesz ku niemu podążać, to niezależnie od tego, czy chcesz zostać gwiazdą rocka, czy po prostu być szczęśliwym, musi się on spełnić. Na twoim szlaku pojawią się właściwe osoby, natchnienie i sprzyjające okoliczności, jest to żelazne prawo.

W TEN SPOSÓB MYŚLI STAJĄ SIĘ RZECZAMI, a pierwszy krok stanowi zawsze obranie nowego nastawienia, które automatycznie puści ten cały mechanizm w ruch.

Postrzegaj siebie i swoje życie tak jak chcesz, aby wyglądało.
Udoskonal przekonania na swój temat i na temat otaczającego cię świata i ŻYJ NIMI. Postrzegaj siebie i życie PRZEZ PRYZMAT SWOICH EFEKTÓW KOŃCOWYCH.

Nie masz stworzonych efektów końcowych i dlatego nie wiesz co przyciągasz?
Stwórz je! Zapraszam na 8 marzeń w 8 dni >

z miłością,
Elżbieta


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *