Negatywne przekonanie nt. pieniędzy “Ludzie bogaci są aroganccy, bo pieniądze zmieniają ludzi na gorsze”

Negatywne przekonanie zakodowane w Twojej podświadomości:
“Ludzie bogaci są aroganccy, bo pieniądze zmieniają ludzi na gorsze”

Pozytywna zmiana przekonania
“Wszystko zależy od natury człowieka i jego wewnętrznej osobowości. Pieniądze są neutralne. Jest wiele, wiele bogaczy, którzy mają dobre serca i pomagają innym, przekazując swoje pieniądze na szczytne cele. Akceptuj innych pozwalając im doświadczać bycia tym, kim sami chcą być, bez zbędnego oceniania ich. Pamiętaj, że każdy ma swoją własną drogę. Ty, niezależnie od okoliczności krocz zawsze drogą radości, wyrozumiałości, empatii i poczucia, że wszystko jest ok”

Pozytywna afirmacja:
“Pozwalam innym być takimi jakimi chcą być. Wiem, że każdy ma swoje własne unikalne doświadczenia i drogę rozwoju. Akceptuję pieniądze jako wspaniały środek wymiany dóbr i narzędzie dzięki, któremu mogę dawać radosne doświadczania innym”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

dobrobyt

Przeczytaj także

  1. Negatywne przekonanie nt. pieniędzy “Pieniądze szczęścia nie dają”
  2. Negatywne przekonanie nt. pieniędzy “Pierwszy milion trzeba ukraść”
  3. POLECAM. Negatywne przekonania na temat pieniędzy i ich pozytywne odpowiedniki
  4. Największe NEGATYWNE PRZEKONANIE sabotujące zaistnienie okoliczności pełnych bogactwa i obfitości
  5. Afirmacja: Pieniądze płyną do mnie szerokim strumieniem. Mnóstwo, mnóstwo pieniędzy napływa do mnie każdego dnia.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>