Jak dostroić się do swojego pragnienia

Aby doświadczyć w świecie fizycznym tego co zostało stworzone dla ciebie
(i jest to tylko to co najlepsze dla ciebie!) musisz wibracyjnie dostroić
się do 
częstotliwości swojego pragnienia.
Jeśli odpowiedzi na twoje prośby pochodzą ze źródła czystej pozytywnej energii,
z którego powstałeś i którego już zawsze będziesz częścią, to to co zostało stworzone, twoje pragnienia muszą mieć wysoką częstotliwość wibracji.

Twoje radosne, szczęśliwe, pozytywne myśli wpływają na zwiększenie częstotliwości twojej wibracji, więc drogą jaką powinieneś podążać, aby doświadczyć swoich pragnień jest:

  1. Poszukiwanie pozytywnych cech w ludziach z jakimi masz styczność
  2. Rzeczach jakich używasz
  3. Miejscach w których jesteś

Radość i szczęście są twoimi magnesami dla przyciągnięcia wszelkich wspaniałości do twoich przyszłych doświadczeń.
Brak utrzymywania twojej wibracji na wysokiej częstotliwości jest przyczyną braku manifestacji wszelkich wspaniałości dla ciebie, aby doświadczyć swojego pragnienia musisz dostroić wysoką częstotliwość swoich wibracji do wysokiej częstotliwości wibracji twojego pragnienia.

Jak dostroić się do swojego pragnienia?

Dostrajanie się do pragnienia to myślenie o tym czego chcesz doświadczyć  i odczuwanie radości wraz z ekscytacją, odczuwanie tego jak będziesz czuł się mając już w swoim doświadczeniu obiekt swoich pragnień.

Jeśli myślenie o twoim pragnieniu sprawia ci przyjemność i czujesz przy tym
radość, pozytywne emocje to możesz być pewny że obiekt twoich pragnień
przybliża się coraz bardziej do ciebie jak również wiele innych przyjemnych zdarzeń ponieważ twój optymizm oznacza, iż wibracja jaką aktualnie tworzysz jest na wysokiej częstotliwości, a za sprawą prawa przyciągania zostaje przyciągnięte do twojego doświadczenia więcej rzeczy odpowiadającej twojej dominującej wibracji -> RADOSNA WIBRACJA -> RADOSNE OKOLICZNOŚCI

Np. Jeżeli myślisz o pieniądzach i sprawia ci to przyjemność, przyciągasz okoliczności, ludzi, zdarzenia, które umożliwią ci łatwy napływ pieniędzy do twojego doświadczenia.

Kiedy dostrajasz swoją wibrację, wciąż i wciąż zwiększając jej częstotliwość to wtedy gdy jest ona na tej samej częstotliwości
co twoje pragnienia, zaczynasz doświadczać 
fizycznej manifestacji wszystkiego co najlepsze.

Elżbieta Wolna


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *