Zmiana myśli, wpływa na zmianę okoliczności zewnętrznych

“Elu – chcę się podzielić ważną informacją- mam wrażenie że częste poprawianie sobie humoru poprzez właściwe kierowanie myślami zaczęło u mnie działać tak jak pisałaś “myśl pozytywna wywołuje następną pozytywną myśl” 

Do tego przyciągnąłem poprzednią pracę którą chcę wykonywać zmieniły się okoliczności i nawet się nie spodziewałem po przyjściu do pracy że wrócę na poprzednią KORZYSTNĄ dla mnie zmienię.  Po już jednym dniu udaje mi się częściej myśleć pozytywnie i częściej uśmiechać, to super, bo zauważam zmiany których się w ogóle nie spodziewałem. 

Dziękuję Ci Elu ze pomagasz mi nad tym pracować. Twoje szkolenie kieruje moja uwagę na właściwe tory i czuje się znacznie lepiej. Dzięki :-)))”


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Dziękuję za wolność myśli
  2. The Secret – Myśli stają się rzeczami
  3. Określenie efektów końcowych URUCHAMIA TWORZENIE odpowiednich okoliczności.
  4. Gdy wyznaczasz sobie cel, organizują się okoliczności zewnętrzne
  5. Wykonując Twoje zadania czułam szczęście, radość, byłam w niezwykłym humorze i pełna pozytywnych myśli.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>