Smutno mi w walentynki – konsultacja

Aneta. PYTANIE: Elu, są walentynki – święto zakochanych, a ja jestem sama :( Jak mam się cieszyć? Jak mam tworzyć pozytywne myśli?

Elżbieta Maszke. ODPOWIEDZ: Witaj Aneto :) Smutek bądź radość, zawsze wynikają z kierunku naszej uwagi w stronę aspektów, na jakich się koncentrujemy.

Twój smutek wynika z faktu, iż koncentrujesz się na tym czego nie masz, na braku – związku, bliskiej relacji itd.., a to zawsze będzie obniżało twoją energię
i twoje dobre samopoczucie.

Pytanie jak osiągnąć radość? Zmieniając kierunek swojej uwagi. 
Gdybym była na twoim miejscu, potraktowałabym ten dzień, jako DZIEŃ MIŁOŚCI, bo tym też w istocie jest.

Miłość, to nie tylko druga połówka. To także miłość do siebie samego i innych.
Gdybym miała ten dzień spędzać jako singielka, z pewnością spędziłabym go na rozpieszczaniu siebie.

Dzień miłości i troski dla swojego ciała i ducha, czyż to nie daje innych odczuć niż koncentrowanie się na samotności? Oczywiście, że daje i oto właśnie chodzi :)
Takie podejście, ma całkowicie inną energię.

Zapraszam cię na mój niesamowity projekt „100 dni motywacji do pozytywnego myślenia, który zainspiruje cię, zmotywuje i nauczy jak być radosnym twórcą”

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *