Steve Jobs – czasem życie uderzy cię cegłą w głowę, lecz wiedz że nic nie dzieje się bez przyczyny

Wielkie wrażenie zrobił na mnie filmik.
Pozwolił na zadumę i coś co trudno opisać słowami.
Kiedy wydaje ci się, iż nie wszystko idzie po Twojej myśl, za jakiś czas możesz ocenić, że było to najlepsze co mogło się zdarzyć – i będzie tak jeśli będziesz podążał/a za głosem serca.
Zatrzymaj się i obejrzyj ten 14 minutowy film.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

3 thoughts on “Steve Jobs – czasem życie uderzy cię cegłą w głowę, lecz wiedz że nic nie dzieje się bez przyczyny

  1. Oglądnęłam cały filmik………. jestem pełna podziwu, aż słów mi braknie, by opisać to, co czuję. Miałam ostatnio trudne dni, mnóstwo przemyśleń co do swego życia, swego związku… zaczyna mi się rozjaśniać w głowie. Niski ukłon w stronę autorki bloga – Eli:) za ten materiał… z łagodnym pozdrowieniem:) Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *