3. THE OPUS (DZIEŁO) – wyznaczanie sobie najwyższych celów

Za każdym razem gdy mówimy o naszych celach musimy stawiać wysoko poprzeczkę, w przeciwnym wypadku stanie się to dla nas mało ważne, przestaniemy się na tym skupiać. Ważne jest wyznaczanie sobie najwyższych celów, dzięki którym nie będziemy potrzebowali żadnej zewnętrznej motywacji…Same w sobie będą inspirujące…

To najważniejsza rzecz, której trzeba przestrzegać: Musisz być oryginalny…musisz być sobą… Nie zmieniaj się! Bądź takim jakim jesteś. Odnajdź w sobie swoje osobiste dary… Masz je! Masz ich tak wiele… Trzeba je tylko wydobyć. Wiara w siebie to pierwszy krok do osiągnięcia czegoś wielkiego. Jeśli nie wierzysz, że coś możesz osiągnąć, ucinasz sobie skrzydła, jeszcze zanim wystartujesz.

Pewnie widziałeś szkolne zawody w biegu na 100 metrów. Wszyscy zawodnicy są dobrzy, ale zauważ, że gdy dwoje lub troje wysuwa się na prowadzenie reszta powoli zwalnia, nawet czasem się zatrzymują. Dzieje się tak dlatego, że gdy te dzieciaki widzą, że ktoś biegnie szybciej zaczynają mieć wątpliwości, że uda się je dogonić,a umysł wtedy mówi: „dobra, nie warto”, i nagle zaczynają w to wierzyć… w sercu i wszystko zwalnia…

Zacząłem gdy miałem milion na debecie i stałem się jednym z 25 najbogatszych ludzi w Ameryce. Ludziom nawet nie mieści się w głowie jak do tego doprowadziłem, a wszystko to dzięki temu, że uwierzyłem we własne możliwości…

W co wierzymy, tym się staniemy…

Nie wydaje mi się, że tak naprawdę wiemy jak potężne są uczucia. W każdym z nas jest ogromny potencjał. Mówię tu o Każdym z Nas, nie o kimś tam, tylko o KAŻDYM Z NAS. Jeśli odnajdziesz swoją pasję, będziesz tryskał niesamowitą energią. Jeśli tylko o czymś zamarzysz i zaangażujesz w to całego siebie, Wtedy osiągniesz sukces i wszystko o czym tylko marzyłeś. Zacznij dziś. Zacznij już teraz: ) Jesteś najlepszym sobą, jaki kiedykolwiek mógł być.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *