Jak przygotowuję się do ODCZUWANIA OBFITOŚCI?

Zapraszam cię do zapoznania się z małymi wskazówkami, zwiększającymi odczuwanie energii obfitości i stawania się jej wibracyjnym odpowiednikiem:

1. Wprowadzam się  pozytywny stan, słuchając muzyki (może być to JAKAKOLWIEK muzyka – ważne aby dawała ci odczucia odprężenia, radości, wewnętrznej harmonii)

2. Przed włączeniem muzyki zapalę świeczki, aby ich piękno i nastrój jaki dają wypełniły cały pokój, przygotowując mnie tym samym do wyciszenia się.

3.  Wleję do kominka zapachowego  „angel wings”, który po rozgrzaniu daje cudowny, słodki zapach i roznosi się po całym pokoju odprężając mnie coraz bardziej.

4. Po ok 15 min siądę z wyprostowanym kręgosłupem na  łóżku i zacznę koncentrować się na moim oddechu.

5. Po 5-10 spokojnych i powolnych wdechach i wydechach powiem sobie w myślach „Pragnę połączyć się ze strumieniem obfitości, pragnę dostroić moją energię do jego energii, tak abyśmy byli jednością”

6. Następnie zacznę koncentrować się na ODCZUWANIU tej energii, na tym jak przepływa przez moje ciało.

7. Później (1 -2 min) przyjdzie czas na wizualizację obfitości w celu ZWIĘKSZENIA TEGO ODCZUCIA (przykład wizualizacji znajdziesz tutaj https://www.maszke.pl/2011/07/przyklad-wizualizacji-obfitosci/)

8. Po skończonej wizualizacji nadal będę koncentrowała się NA UCZUCIU OBFITOŚCI, pozwalając tej energii przepływać przez całe moje ciało.

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

4 thoughts on “Jak przygotowuję się do ODCZUWANIA OBFITOŚCI?

  1. Zawsze będę to głosił,bo nigdy dość powtarzania tej radosnej prawdy:Eluś,Jesteś Świetlistą Przecudowną,Wspaniałą Istotką.Jesteś po prostu BOSKA:):):)

    Bardzo Ci Dziękuję,za te wszystkie dary.Tak Bardzo:):):):):):):):):):)

  2. Elu przyłączam się do opinii Tomka i śle uśmiechy oraz podziękowania za serdeczność i dobro oraz DARY jakie rozdajesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *