John Hagelin – Im głębiej pójdziesz w struktury prawa naturalnego TYM BARDZIEJ ŻYWY TYM BARDZIEJ ŚWIADOMY WSZECHŚWIAT SIĘ STAJE, a kiedy docierasz do fundamentów Wszechświata ( Zunifikowanego Pola lub Pola Superstrun ) to po prostu pole czystego istnienia, czystej inteligencji.

Każdy kto wychował się w naukowym świecie, przywykł do koncepcji, że żyjemy w materialnym Wszechświecie……Wszechświecie martwej materii. Z tego powodu ciężko jest instynktownie uchwycić, że my wcale nie żyjemy w martwym Wszechświecie.
Wszechświat jest przytłaczająco świadomy, u swoich podstaw. (…)

W świecie mechaniki kwantowej, idea cząsteczki jest zamieniona ideą funkcji fali.(…)
Funkcja fali -> wektor w przestrzeni liniowej JEST ZROBIONY Z TEGO SAMEGO CO MYŚLI!
My doprawdy żyjemy w myślowym Wszechświecie, koncepcyjnym Wszechświecie.

Mechanika kwantowa jest po prostu grą i manifestacjami potencjalności.
Tak więc sednem jest…im głębiej pójdziesz w struktury prawa naturalnego, tym mniej materialny, tym mniej martwy jest Wszechświat.
TYM BARDZIEJ ŻYWY TYM BARDZIEJ ŚWIADOMY WSZECHŚWIAT SIĘ STAJE, a kiedy docierasz do fundamentów Wszechświata ( Zunifikowanego Pola lub Pola Superstrun ) to po prostu pole czystego istnienia, czystej inteligencji.

INTELIGENCJI, PONIEWAŻ JEST TO ŹRÓDŁO WSZYSTKICH PRAW NATURY.
Wszystkie fundamentalne siły, wszystkie podstawowe cząstki, wszystkie prawa regulujące Życie, na każdym poziomie Wszechświata mają swoje zjednoczone źródło w ZUNIFIKOWANYM POLU.
To czyni Zunifikowane Pole, najbardziej skoncentrowanym polem inteligencji w naturze.


NIEMATERIALNE, DYNAMICZNE, SAMOŚWIADOME, INTELIGENTNE – oto właściwości ZUNIFIKOWANEGO POLA.(…) Czysty, abstrakcyjny potencjał. Czyste, abstrakcyjne istnienie. Czysta, abstrakcyjna, samoświadoma świadomość, KTÓRA POWODUJE FALE WIBRACJI, ŻEBY DAĆ POCZĄTEK CZĄSTECZKOM, LUDZIOM, WSZYSTKIEMU CO WIDZIMY W PRZEPASTNYM WSZECHŚWIECIE.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *