Czy to co oglądamy ma bardzo duży wpływ na nasze życie jeśli np.wczuwamy się w dana role czy sytuacje?

Z takim pytaniem napisała do mnie Monika.

Elżbieta Wolna (Maszke):

Oczywiście. Nie ma znaczenia czy oglądasz coś na ekranie telewizora i wzbudzasz w sobie emocje adekwatne do tego co widzisz swoimi oczami, czy też siedzisz w swoim pokoju i wyobrażasz sobie daną scenę widząc ją oczami wyobraźni – ponieważ w jednym i w drugim przypadku zaczynasz emanować energią, adekwatną do tego co widzisz.

Wzbudzasz w sobie pozytywne bądź negatywne uczucia/przyciągasz do swojego doświadczenia pozytywne bądź negatywne aspekty przyszłych doświadczeń.

Tak więc musisz pamiętać o tym że nie ma znaczenia czy widzisz coś „w realu”, czy też na ekranie telewizora czy również w wyobraźni – ponieważ energię tworzysz ZAWSZE.
Znaczenie ma wyłącznie to jakie emocje to w Tobie wzbudza, a co za tym idzie jaką wibrację tworzysz w obszarze tego o czym myślisz (pozytywną/negatywną)

Inny artykuł:

Rozmowa z Martą po zakończeniu szkolenia „4 kroki do manifestacji” – czy te szkolenia w ogóle działają????


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *