500 euro – miło otaczać się tym co przypomina o obfitości :)

Do wczoraj nie zdawałam sobie sprawy, iż takie wspaniałe rzeczy są i można je posiadać! :-)
Postanowiłam pokazać wam co przed chwilą nabyłam, a co jest wręcz IDEALNE, aby wciąż i wciąż przypominać sobie o tym jak bardzo lubię pieniądze i utrwalać w sobie ton tej wibracji dostatku

Ręcznik z nadrukiem 500 euro, za każdym razem kiedy będę się nim wycierać, będę odczuwała otaczającą mnie obfitość :-)

Uwielbiam przypominać sobie o tym jak bardzo lubię wibrować wibracją obfitości, takie drobne przypominacze pozwalają mi na wielokrotne dostrajanie się do wibracji pieniędzy w ciągu dnia :-)

Chciałam się z wami tym podzielić  i zainspirować was do kreatywnego podejścia nawet przy JAKBY SIĘ WYDAWAŁO najprostszych czynnościach :-D

______________________________________________________
Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog
Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań.
Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju
i intensywności doświadczeń.

Autorka kilku szkoleń on-line cieszących się dużym uznaniem :-)
______________________________________________________


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

4 thoughts on “500 euro – miło otaczać się tym co przypomina o obfitości :)

  1. Po obejrzeniu twojego zakupu zmartwiłam się bo miałam możliwość zakupu tych rzeczy w Jarosławcu i przepuściłam okazję.Teraz postaram się zdobyć jak najszybciej twój pomysł.
    Pozdrawiam

  2. hehe wiecie co dzisiaj byłam na zakupach i tak mój wewnętrzny głos kazał mi wejść do sklepu z rzeczami dekoracyjnymi śmiesznymi i takie tam i oglądam a nagle patrze papier toaletowy z nadrukiem 500 euro (uśmiechnęłam się do siebie )
    ale niespodzianka zakupiłam rolkę i teraz mam w toalecie eurasy:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *