Niedzielne refleksje na temat działania prawa przyciągania

Moi kursanci to niesamowici ludzie, a ich spostrzeżenia, napawają mnie dumą bo świadczy to o ich wciąż i wciąż poszerzającej się świadomości :-)

Przeczytaj maila jakiego dostałam:

Monika: „Eluś… nachodzą mnie coraz dziwniejsze przemyślenia. I sama siebie rozśmieszam, a później zastanawiam się, czy przypadkiem czegoś w tym nie ma…Zobacz… „głupiutkie” kobietki, blondynki, lalki Barbie, takie, o których myślimy, że nawet się zgrabnie wysłowić nie potrafią.

Czy one są głupiutkie, czy nie – nieistotne, takie panuje przekonanie, ale… wiele z nich żyje w bajkowym świecie, często u boku bajecznie bogatych przystojnych mężczyzn. Zastanawiamy się co oni w nich widzą bla bla bla, ale te dziewczyny przez to, że nie są przeintelektualizowane i może nie mają skończonych pięciu fakultetów, może żyją bardziej w swoim świecie, w świecie fantazji – w swojej wibracyjnej rzeczywistości.

Wyobrażają sobie bajkowe życie i nie próbując tego „rozkminiać” rozumem, biorą wszystko na wiarę i… Prawo Przyciągania odpowiada :) :) Po prostu nie mają tylu wątpliwości i nie stawiają oporu :) :)”

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *