Uśmiech zmienia cały świat – Legalizacja, Validation

Tak długo tego szukałam :-) Widziałam kiedyś ten filmik, lecz zapomniałam jak się nazywał. Dziś jednak stanął mi przed oczami po otwarciu jednej ze stron  :) Dobry filmik na podwyższenie wibracji! :-))

oraz część II

Przeczytaj także

  1. Dlaczego czasem wypowiadanie afirmacji nic nie zmienia?
  2. Tylko ja decyduję
  3. Śmiech zmienia twoje wibracje!
  4. Jak widzieć świat pięknym? Jak wybierać to, co rzeczywiście pragniemy przeżywać?
  5. Schematy, rutyna, codzienne takie same czynności? – Przełam rutynę i zrób coś inaczej, odkryj inny świat! :-)

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

4 thoughts on “Uśmiech zmienia cały świat – Legalizacja, Validation

  1. Świetny filmik – daje pozytywnego “kopa”.
    Nigdy nie wiadomo kiedy to, co dajemy wróci do nas. Niekiedy wydaje się, że twoje działania nie maja sensu, nie przynosza zamierzonych efektow. A pózniej okazuje się, że dostajesz o wiele więcej…

  2. Wielkie dzięki za ten film;)) Oglądałem go bez napisów, ale teraz z przyjemnością obejrzę z napisami. Bardzo pozytywny filmik. Oczywiście nie omieszkałem go zabrać do siebie:))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>