Uśmiech zmienia cały świat – Legalizacja, Validation

Tak długo tego szukałam :-) Widziałam kiedyś ten filmik, lecz zapomniałam jak się nazywał. Dziś jednak stanął mi przed oczami po otwarciu jednej ze stron  :) Dobry filmik na podwyższenie wibracji! :-))

oraz część II


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

4 thoughts on “Uśmiech zmienia cały świat – Legalizacja, Validation

  1. Świetny filmik – daje pozytywnego „kopa”.
    Nigdy nie wiadomo kiedy to, co dajemy wróci do nas. Niekiedy wydaje się, że twoje działania nie maja sensu, nie przynosza zamierzonych efektow. A pózniej okazuje się, że dostajesz o wiele więcej…

  2. Wielkie dzięki za ten film;)) Oglądałem go bez napisów, ale teraz z przyjemnością obejrzę z napisami. Bardzo pozytywny filmik. Oczywiście nie omieszkałem go zabrać do siebie:))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *