11 zdań na temat PRAWA PRZYCIĄGANIA

1. Większość nie rozumie, że żadne działanie nie pokryje dysharmonii ze źródłem. Prawo przyciągania odpowiada na twoją barwę wibracyjną, a nie na Twoje działania.

2. Jeśli znajdujesz się w stanie połączenia ze źródłem, z którego narodziłeś się wtedy każda osoba której poświęcisz swoją uwagę, korzysta z tego :)

3. Twoja harmonia jest wielką radością dla ciebie, lecz także wielką radością dla świata :)

4. Działanie w świecie fizycznym da cudne efekty, gdy poprzedza go z harmonizowanie się ze źródłem życia.

5. Zrób cokolwiek musisz zrobić, żeby poczuć się szczęśliwym! :-D

6. Myślę sobie wczoraj “potrzebuję baner” i zaraz pojawia się myśl ” Jedyne czego potrzebuje to zestroić się ze źródłem”, no i efekty zobaczyłam już wieczorem :-)

7. Nie musisz powtarzać czego chcesz, możesz powiedzieć to raz, a wszechświat spełni twoje życzenie od razu, lecz ty aby tego doświadczyć musisz zestroić się z tym

8. Jeśli twoje wibracje zestrajają się z wibracją twoich pragnień, czujesz się super, jeżeli oddalasz się wibracyjnie od twoich pragnień, czujesz się gorzej

9. Jeżeli nie będziesz dbał o codzienne podwyższanie swoich wibracji, podejmując działanie osiągniesz tylko 1% rezultatów niż wtedy gdybyś najpierw zestroił się

10. Musisz znaleźć powód, aby zestroić się wibracyjnie ze swoimi pragnieniami. Znajdź ten powód! Zrób wszystko co musisz zrobić, abyś poczuł się szczęśliwy!

11. Nie musisz walczyć z nikim o cokolwiek bo liczą się tylko twoje pragnienia i twoje wibracyjne zestrojenie z nimi.

Zapraszam do pobrania DARMOWEGO FRAGMENTU mojego e-booka:

30_przykazan_okladka (1)

Przeczytaj także

  1. Przeczytałem wiele książek na temat Prawa Przyciągania
  2. Kiedy dostrajasz się do tego czego pragniesz?
  3. Jak pomimo wiedzy teoretycznej na temat Prawa Przyciągania zmienić swoje życie na bardziej pozytywne?
  4. Niedzielne refleksje na temat działania prawa przyciągania
  5. Błędne przekonanie nt. prawa przyciągania – nie mogę doceniać tego co mam teraz

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>