Nauka cudów Gregg Braden część III – ludzkie emocje mają moc zmiany, kształtu DNA

Oto III część artykułu, na podstawie filmu z Greggiem:

CZĘŚĆ TRZECIA

3 eksperyment (przeprowadzony przez Instytut Hearthmath) (…) Ludzkie serce jest czymś więcej niż tylko prostą pompą, która przesuwa krew.

Odkryli oni, że nasze serce jest najsilniejszym polem magnetycznym w naszych ciałach.
Pole elektromagnetyczne, które produkuje nasze serce ma efekt, który wypływa poza granicę naszych ciał (…) Wokół każdego ludzkiego serca jest pole energii ukształtowane jak tuba (tuba torusa) Rozciąga się ona od 1,5 do 2,4 metra poza ludzkie serce.

Pytanie – czy w tym polu, może być kolejna forma energii, która jest przenoszona przez te pola poza naszymi ciałami?

Wzięli oni trochę ludzkiego DNA, wyizolowali je i poprosili osoby, które były wytrenowane na polu tego co nazywamy konkretnymi ludzkimi emocjami – bardzo wyraźnymi (np.miłość, współczucie, gniew, nienawiść itd..) by mieć te uczucia na żądanie – mierzono w jaki sposób DNA odpowie.

Odkryli, że w obecności miłości, współczucia, wybaczenia DNA stało się ogromnie zrelaksowane (ten zrelaksowany stan DNA wzmacnia naszą reakcję immunologiczną ) (…) W obecności gniewu, furii, nienawiści, zazdrości DNA ściskało się!(…) Wiemy że kiedy ludzie żyją w stanie zazdrości, gniewu furii, to tłumi to części naszego ciała i przeciwnie, miłość, współczucie, wybaczenie tego rodzaju rzeczy je wzmacniają.(…)

Podsumowanie: ludzkie emocje mają moc zmiany, kształtu DNA w naszych ciałach! (…) Mówi to, że kiedy wybieramy czucie bardzo specyficznych rodzajów emocji i uczuć wewnątrz naszych ciał mamy moc by zmienić sposób w jaki DNA funkcjonuje w naszych ciałach.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

2 thoughts on “Nauka cudów Gregg Braden część III – ludzkie emocje mają moc zmiany, kształtu DNA

  1. To ma sens, od dawna ludzie ktorzy umieja kochac i wybaczac, i relaxowac sie sa silniejsi:)
    dziekuje Pani za prace

    Kornelia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *