Podziękowanie dla Eli

Witaj. To, że jesteś na tej stronie, już jest dużym wyróżnieniem dla mnie ponieważ świadomość, iż chcesz podziękować mi za motywację lub/i inspirację sprawia, że czuję jeszcze większego powera do rozwijania tego bloga.

Jeśli postanowisz wesprzeć moje działania pieniędzmi będę miała dla ciebie niespodziankę:

 • Aby podziękować Ci, za Twój dar, ja także będę miała dar dla ciebie – dar w postaci wiecznego dostępu do moich przemyśleń, które będę publikowała w specjalnej części bloga, do której dostęp, będą mieli wyłącznie Ci, którzy ten dar ode mnie otrzymają.

Wpłaty z Polski lub zagranicy– Na konto bankowe:

Dla: Wolna Elżbieta
Tytułem: Darowizna. Podziękowanie dla Eli
Konto ING: 36 1050 1559 1000 0091 3950 0624

SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL36 1050 1559 1000 0091 3950 0624

P.S Po wykonanym przelewie napisz do mnie na elzbieta@maszke.pl, a ja w odpowiedzi zwrotnej prześlę ci mój dar – dostęp do moich przemyśleń na temat rozwoju osobistego.

dziekuje

41 thoughts on “Podziękowanie dla Eli

 1. Elu! Jesteś dla mnie wielką inspiracją! Z przyjemnością się za to odwdzięczę! Przelew został właśnie zrobiony i to ja tobie dziękuję!!

 2. Ja takze dziekuje. Twoje artykuly nie raz i nie dwa dawały mi siłę i chęci do zycia. Przelew wysłany.

 3. Fajnie że jest na świecie taka istotka jak TY :) która inspiruje innych do zmian w mentalności i sposobie bycia ,dziękuję jestem wdzięczna za to że los postawił mi Ciebie na mojej drodze życia :*

 4. Witaj Cudowna Istoto :)

  Dziękuję, za tą motywację i inspirację. Jesteś niesamowita. Gdy zobaczyłem “Podziękowanie dla Eli” w pierwszej chwili poczułem niecheć i zdziwienie ale po chwili zrozumiałem jak bardzo siebie KOCHASZ i pozwalasz sobie na przyjmowanie wszelkich darów w każdej postaci, You’r amazing!!!!! Ja mam problem z taką otwartością na bogactwo, ale dzięki Twoim lekcją wyłapuje momenty, w których wchodzę w niskowibracyjne uczucia braku i niedostatku. Czasami kilka razy w ciągu paru minut łapię się na tym że kieruje energię tam gdzie nie chcę ale konsekwentnie to zmieniam. Czy ta walka kiedyś się skończy? :) Wierzę, że tak! :)

  Raz jeszcze stokrotne DZIĘKI i życzę Ci wszelkiej obfitości i radość każdego dnia po wsze czasy :) Pozdrawiam.

 5. WITAM SERDECZNIE, PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ CI ELU ZA TO, ŻE JESTEŚ. WPROWADZASZ WIELE ŚWIATŁA W TO CO ROBISZ I POZYTYWNYCH WIBRACJI. BLOG TWÓJ I TREŚCI W NIM ZAWARTE SA DLA MNIE BARDZO POMOCNE…..UCZĘ SIĘ…DAM RADĘ…..POZDRAWIAM Z RADOŚCIĄ W SERCU :)

 6. Elżbieto! Jesteś dla mnie inspiracją każdego dnia. Dziękuję Ci za to, niechaj moja obfitość płynie do Ciebie! :)

 7. Elu, jesteś kochana, najdroższa , jedyna, wspaniała cudowna istota, która pokazuje ludziom kierunek w życiu, drogę, aby być szczęśliwym, spokojnym, wow i zadowolonym z swego życia, w którym spełniają się jego marzenia – nasze marzenia, DZIEKUJE

 8. JAKIS CZAS TEMU TRAFILAM NA TWÓJ BLOG.PRZEZ WIELE DNI NIE MOGŁAM SIE OD NIEGO ODERWAC.DZIĘKI ZA ROZBUDZENIE POZYTYWNYCH WIBRACJI.LUBIĘ TU WRACAĆ.WSZYSTKIEGO DOBREGO. NAMASTE.

 9. Witam.
  Bardzo pani dziękuję za informacje , które pomagają w odreagowywaniu stresu , doładowaniu energii w dzisiejszym zbyt szybkim życiu. pomaga pani wielu ludziom , a to dobro na pewno do pani wróci wielokrotnie powiększone. Proszę pisać , ma pani dar do pisania artykułów , dobrych artykułów . Pozdrawiam

 10. Popieram, wspieram i kocham to co robisz i życzę abyś robiła to tak jak do tej pory. Nie uczestniczyłem w żadnym kursie ani szkoleniu, ale dzięki twoim mailom czuję się wspierany i prowadzony codziennie mądrymi i celnymi wskazówkami od Ciebie. Radość i otucha są moimi towarzyszami dzięki Tobie. Skąd się wzięłaś? Piszą inni, że jesteś aniołem, ja również jestem skłonny tak uważać.

 11. Elzbieta twoje dary w postaci sformułowań albo w takiej postaci jak artykułu o tym ostatnim bogactwie to potwierdzenie na to ze jesteś ze swoimi myślami bardzo nam czytelnikom potrzebna. Twoja wspaniała praca tak fantastycznie trafia do słuchaczy czyli mnie i wiem ze nie jestem jedna . Twoja forma przekazu jest niezmiernie tak sprecyzowana ze czytelnik odbiera dokładnie tak jak chcesz aby odczuł . Niewiele osób ma taki dar jak ty dlatego szczególnie jestem wdzięczna ze poszerzarz moja świadomość tutaj dzisiaj bogactwa bo to temat niezmiernie ważny w naszym życiu codziennym. Tak naprawdę to codziennie wstajemy rano właśnie po to żeby zdobywać bogactwo natomiast jeżeli mamy to bogactwo bez prowadzenia Takie jakiego od ciebie otrzymujemy to możemy mieć ciężka prace bez specjalnych dochodów , a może być piękną zabawą z bogactwem w sercu . dziękuję że jesteś dziękuję jeszcze raz kocham ciebie i kocham wszystkich na tym świecie

 12. Dziękuję z całego Serca za wspaniałe materiały pisane, które są
  potężną energią i zachęceniem do pracy nad sobą i samorozwojem :).
  Pozdrawiam Świetliście i ciepło oraz Przytulam z Miłością <3

 13. Bardzo fajnie, że są takie osoby na tej planecie – że Nią jesteś – z tak pozytywną dawką energii i radości. Dziękuję za Twoje publikacje, blog.

  Pozdrawiam serdecznie
  Zbyszek

 14. Dzięki Pani naukom, wszystko mi sprzyja w dzień i w nocy. Wiem, że setkom ludzi również. Wszyscy Panią kochają.
  Dziękuję również za pozostałą, wartościową korespondencję.
  Pani praca na rzecz innych jest nie do przecenienia.

 15. Eluniu, jesteś dla mnie jak lekarstwo, od którego się uzależniłam, he he:) dziękuję Ci, że uświadomiłaś mi tyle rzeczy i jestem przez to innym człowiekiem, spokojniejszym, optymistycznie nastawionym, szczęśliwszym i realizującym swoje cele. :) pozdrawiam Cię serdecznie, Marta

 16. Eluniu,
  uczestniczyłam w Twoich szkoleniach i pragnę Ci bardzo podziękować za tę możliwość. Dzięki Tobie wiem, że to ja jestem kowalem swojego losu i potrafię to wykorzystać. Powoli osiągam to o czym marzyłam, czego pragnęłam. Jesteś cudowna. Dzięki

 17. dziękuję za wsparcie i motywację wiadomości z Francji bardzo negatywnie wpłynęły na moją osobę dzięki pani uświadomiłem sobie że ta sprawa nie dotyczy mnie bezpośrednio i nie muszę się z nią identyfikować, za jakiś czas podziękuję też darowizną dziękuję i pozdrawiam niech pani nie przestaje robić dobra

 18. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! W trakcie czytania Twoich słów, spłynął na mnie niebiański spokój. Elu, jesteś Aniołem!

 19. Dziekuje za pozytywne wibracje …przelew zrobilam…
  szkoda .ze nie wiedzialam wczesniej.jak wyleczyc raka…

 20. Witam Eluniu cieplutko :) Chce Ci goraco podziekowac za to co robisz i czym sie dzielisz, jestem szczesliwa ze, trafilam do Ciebie :) Z dnia na dzien czuje sie szczesliwszym czlowieczkiem i w koncu dotarlo do mnie, ze zasluguje na wszystko co najlepsze :) Wszystkiego dobrego z calego serca i jeszcze raz DZIEKUJE

 21. Elu, dziękuję ci za ten blog, nie ma tygodnia, abym tu nie zaglądała…robisz dużo dobrego, co z pewnością do ciebie wraca :) wiele mi pomagasz….mam nadzieję, że ten blog będziesz prowadzić przez wiele, wiele lat…..

 22. Wiitaj,
  Po zaznajomieniu się z twoją teorią kontrastu, postanowiłam ją zastosować w praktyce.Przedstawiłaś ją w na tyle przystępny sposób, że jej wykorzystanie okazało się łatwe. Efektem było: przypływ energii i chęci do działania.
  Kiedy wstawiłam ciasto do piekarnika pojawił się strach, że może mi wyjść zakalec, wówczas zgodnie z teorią kontrastu zaczęłam wyobrażać sobie jak ciasto w piekarniku rośnie , jak tworzą się pęcherzyki powietrza. Tak też się stało. Mam obecnie przejściowe kłopoty finansowe (nie oddane długi itp.), ale myślę że poprzez wykorzystanie prawa przyciągania i odpowiednie działania sytuacja na wiosnę się zmieni. W każdym razie jesteś Elu moim odkryciem 2016 r.

 23. Dziekuję ,przesyłam swój świeżo napisany wiersz pt”Wdzięcznośc|

  Dziś napiszę o Wdzięczności
  Ważny temat niesłychanie
  Za to co już masz -tu.teraz
  Za schronienie,za ubranie

  Za poranny zapach kawy
  Za oknami mróz ,śnieg z lodem
  Za smak chleba ,miód gryczany
  Za mądrości ,które w Tobie

  Za komplement,za rozmowę
  Pracę jaka by nie była
  Uśmiech bliskich i kochanych
  Wdzięczność to jest wielka siła

  Wdzięczność -taka umiejętność
  Dziękuj stale,dziękuj szczerze
  Patrz z miłością ,na różowo
  W każdej ważnej życia,sferze

  Róbmy wdzięczność w codziennosci
  Twórzmy dobry wdzięczny nawyk
  To co siejesz-wkrótce zbierzesz
  Gdzie?W rzeczywistosći

 24. Elu, podziwiam Twoje podejście do życia. Umieć być takim radosnym w tym trudnym świecie, to wielka sztuka. Dziękuję, że rozsiewasz blask.

 25. Dzień dobry.
  W istocie, wypracowane przez Panią informacje są dla mnie pewną nowością, może nie do końca, ale zawsze. Takiej wiedzy nigdy nie jest za dużo, dziękuję.

 26. Dziękuję za wszelkie inspiracje i motywacje do zmiany swoich myśli, a przez to do wprowadzania zmian w swoim życiu. Czuję jak ono się zmienia, zmienia się wszystko wokół mnie na lepsze. Jestem ogromnie wdzięczna, ponieważ Droga Elżbieto od momentu czytania bloga, artykułów oraz udziału w szkoleniach widzę te dobre zmiany i jestem otwarta na doświadczanie czegoś jeszcze lepszego, oczekuję samych wspaniałości, prowadzę wspaniałe życie… Dziękuję. AS
  (Przelew w drodze)

 27. Elu, myślę, że jesteś ciekawym człowiekiem dla wszystkich którzy myślą samodzielnie, obserwują świat i wyciągają wnioski i nie dają się na ślepo prowadzić.
  Dziękuję za to.

 28. Uwielbiam TUTAJ spacerowac i ladowac sie tak pozytywna energia!
  Odkrywam wciaz na nowo wiele ciekawych sciezek pojmujac niektore ich aspekty jeszcze doglebniej. Blog ma cudne vibracje!
  ♥♥♥
  namaste

 29. Czytam tutaj posty ludzi na temat Eli i jej pracy. Powtarzają się słowa “wspaniała”, “jesteś Aniołem” lub zwykłe “dziękuję, że jesteś”. To dużo mówi o Eli i jej pracy.
  Ileż trzeba mieć Motywacji, Siły i Chęci by prowadzić taki blog, by robić ten kawał dobrej roboty, dla LUDZI !
  Ileż trzeba mieć MIŁOŚCI do ludzi, by dawać to, co daje Ela.
  Dzięki Eli, zrobiłam jej 2 szkolenia, “jak wylogować się z Matrixa” oraz “4 kroki do manifestacji”. Szkolenie było niesamowite, bo otworzyło mi oczy na błędy, które popełniałam w kreowaniu siebie i mojego życia.
  Jestem pod wrażeniem tak dobrze przygotowanej strategii działania w treściach szkolenia.
  Odbieram Elę jako NIE kolejnego, nawiedzonego oszołoma New Age, ale kobietę, która sama Doświadczyła swoich problemów, zmierzyła się z nimi i dzięki temu, wie o czym mówi na swoich szkoleniach.
  Zatem wracając do początku mojego postu, TAK, Ela jest w pewnym sensie Aniołem :-)

  Życzę Wszystkim Wspaniałych Rezultatów w kreowaniu Nowego, Pięknego Życia.
  Oby Wszyscy Ludzie Byli Szczęśliwi :)
  ELA

 30. Co jakiś czas wracam, co raz to napotykając na wpisy, które okazują się inspiracją i przypomnieniem o prawdach, które staram się wdrażać do swojego życia. Za co serdecznie dziękuję :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>