O autorce bloga

-> Kiedy postanawiasz żyć pełnią życia, postanawiasz żyć radośnie.
-> Kiedy postanawiasz żyć pełnią życia, postanawiasz być pełnym wdzięczności.
-> Kiedy postanawiasz żyć pełnią życia, postanawiasz słuchać wyłącznie głosu swojego serca.

Jestem radosna. Jestem wdzięczna. Idę za głosem swojego serca. Jestem szczęściarą! :) Nazywam się Elżbieta Wolna (Maszke). Każdego dnia motywuję i inspiruję innych do pozytywnego myślenia. Do dnia dzisiejszego z mojej wiedzy skorzystało 11718 osób z Polski i zagranicy.

Jestem autorką 4 bestsellerowych szkoleń oraz 4 ebooków – wszystkie wykorzystują siłę Prawa Przyciągania do świadomego i celowego tworzenia swojej przyszłości.

Niezwykle miło mi gościć cię w miejscu, które stworzyłam dla ludzi pragnących żyć świadomie.  Moja praca, jakiej poświęciłam się w zupełności, to świadome tworzenie myśli, w celu doświadczania pożądanych sytuacji. Wszystko co robię, to moja praca, pasja i radość w której się realizuję.

Ktoś, kiedyś powiedział:

“Twoje dzieło, to nie tylko to co robisz, lecz to CO POZOSTAWIASZ PO SOBIE INNYM. Jednym z wymagań, aby osiągnąć trwały sukces, to NAUCZYĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA i inspirować go w dążeniu do osiągnięcia jego marzenia”

Chcę, aby wszystko co robię było dla innych inspiracją, do podążania w stronę obfitości życia. Świadomość tego, iż sam możesz wpłynąć na przyszłe doświadczenia, ponieważ możesz kontrolować energię jaka przez ciebie przepływa, daje spokój i pozwala z większą świadomością przeżywać to co się dzieje TERAZ.

Jesteś energią. Widzisz siebie jako formę stałą, ale na głębszym poziomie istnienia, jesteś masą wibrującej energii. Wszystko nią jest. Począwszy od Twojego ciała, skończywszy na galaktykach. Żyjesz ogromnym polu energii – Inteligentnym polu energii.

Tworzysz za pomocą swoich uczuć – za pomocą tego co czujesz w swoim sercu, bo to co czujesz jest FIZYCZNYM INTERPRETATOREM częstotliwości wibracji Twojego pola energetycznego jakie tworzysz aktualnie wokół siebie. Prawo przyciągania manifestuje w Twoim fizycznym doświadczeniu to jaki/ka jesteś wewnątrz, to jaką masz mentalność, to JAK POSŁUGUJESZ SIĘ ENERGIĄ.

Jeżeli czujesz się źle, wiedz że ZAWSZE możesz poczuć się lepiej, zmieniając kierunek swojej uwagi. MASZ kontrolę nad tym jak chcesz się czuć, bo możesz kierować swoją uwagę na pozytywne aspekty tego co cię otacza.

 1. Czy masz możliwość wpłynięcia na swoje myśli?? TAK
 2. Czy twoje myśli wpływają na twoje samopoczucie?? TAK
 3. Czy twoje uczucia to fizyczne interpretatory twojej wibracji?? TAK
 4. Czy na wibrację jaką tworzysz w każdej chwili odpowiada prawo przyciągania?? TAK
 5. Czy prawo przyciągania manifestuje twoje DOMINUJĄCE przekonania na dany temat?? TAK
 6. Czy doświadczasz w swoim życiu, manifestacji swoich wewnętrznych przekonań?? TAK

Masz wpływ na swoje życie i na to co doświadczasz, ponieważ MASZ WPŁYW NA MYŚLI I NA UCZUCIA JAKIE ONE WYWOŁUJĄ. MOŻESZ DOWOLNIE JE MODYFIKOWAĆ.

Musisz jednak pamiętać, że nie jest możliwe abyś w jednej chwili przeszedł ze stanu smutku do stanu wielkiej radości, ponieważ rozbieżność wibracyjna tych dwóch stanów jest zbyt duża, jednak stopniowe poprawianie swojego samopoczucia jest jak najbardziej dostępne dla ciebie!

 • Naprawdę wszystko co musisz zrobić, jeżeli nie czujesz się dobrze (i nie chodzi tutaj o samopoczucie fizyczne, a mentalne), to zmienić przedmiot swojej koncentracji na bardziej pozytywny,  dzięki czemu wytworzysz myśli o wyższych wibracjach.
 • Nie próbuj na siłę być radosnym i szczęśliwym, bo nie oszukasz swojej wibracji, poszukuj jednak takich słów oraz takich myśli, które wpłyną na STOPNIOWĄ POPRAWĘ twojego samopoczucia.

ZAWSZE możesz podnieść swoją wibrację poprzez zmianę kierunku uwagi bądź koncentrację na rzeczach które sprawiają że czujesz się dobrze. Zrób wszystko co musisz zrobić, aby poczuć się choć odrobinę lepiej, to jest już duży krok, bo świadomość tego że możesz CELOWO wpłynąć na polepszenie swojego samopoczucia, a tym samym zwiększenie swojej wibracji jest wielką frajdą :)

Do tej pory mogłeś uważać ze twoje fizyczne działanie jest jednym czynnikiem umożliwiającym powstanie odpowiednich zdarzeń, teraz miej świadomość, że chociaż fizyczne działanie jest cudowne to jednak potęga twoich myśli tworzy twoje fizyczne doświadczenia.

Kiedy swoimi myślami widzisz taką przyszłość jaką pragniesz, aby była wtedy działanie jakie podejmujesz w świecie fizycznym przynoszą ci o wiele więcej satysfakcji. Jeżeli więc poświęcisz swój czas na to, aby dobrać tak swoje myśli by sprawiały ci przyjemność wyobrażając sobie to co chcesz doświadczyć, utorujesz sobie swoimi myślami drogę do tej przyszłości.

Są chwile w których ktoś mógłby powiedzieć: Elu, ale czasem nie wszystko, układa się tak jak tego chcesz, czy więc nie ma tutaj jakiegoś błędu?? Nie – odpowiem. Doświadczanie kontrastu, sytuacji których nie chce powielać w moim doświadczeniu pozwalają mi na niesamowicie szybki rozwój.

Są dni kiedy nie mogę szaleć z radości, ale nie przejmuję się tym zupełnie bo doskonale wiem, że takie chwile kontrastu są dla mnie jak moment wystrzelenia z procy, gdzie po zastanowieniu się “Ok, teraz nie czuję się dobrze z tym jak jest, co mogę zrobić, zmienić, poprawić w moim codziennym życiu aby czuć się wspaniale?” – wtedy zawsze przeżywam zwiększony czas rozwoju w moim postrzeganiu i myśleniu.

Znam to, czuję całą sobą jak kierować swoimi myślami CELOWO, tak aby CELOWO doświadczyć poszczególnych aspektów tworzonej przeze mnie rzeczywistości i ciebie zapraszam w tą wspólną przygodę. Prowadzę mój blog po to, aby przypominać ci, że masz w sobie moc.
Nie ważne gdzie zaprowadziło cię twoje EGO.

 • Ważne, abyś w którymś momencie swojego życia zatrzymał się.
 • Ważne, abyś w którymś momencie swojego życia obudził się.
 • Ważne, abyś w którymś momencie swojego życia spostrzegł, że śnisz sen o sobie samym, a twoja rzeczywistość jest taka jakie są twoje przekonania na temat tego jaka ma być.

W tym tkwi twoja moc! W uświadomieniu sobie, że twoje życie jest WYOBRAŻENIEM na temat tego jaki jesteś i jaki jest świat wokół ciebie.

Jeśli stoisz w miejscu i nie masz pomysłu na to jak nasiąknąć nowymi, ulepszonymi przekonaniami, skorzystaj z mojej inspiracji, tak jak tysiące ludzi z Polski i zagranicy:

Moje szkolenia, które zmieniają wszystko:

Moje e-booki:

Talizmany, wisiorki jakie tworzę

KONTAKT:

Masz pytanie odnośnie moich szkoleń? Napisz na: elzbieta(at)maszke.pl

Mam ogromne szczęście, iż świadomość mojej wewnętrznej energii ujawniła mi się w tak młodym wieku. Dzięki temu NIE WYKSZTAŁCIŁO się we mnie mnóstwo negatywnych przekonań na temat otaczającego mnie świata, na temat mnie samej, na temat życia po prostu.

Cała historia mojego budzenia się do świadomego tworzenia swojego życia jest fascynująca i teraz gdy patrzę na nią z perspektywy czasu widzę wszystkie okoliczności, które układały się JAK PUZZLE. Wszystko idealnie pasowało, abym była w określonych miejscach, spotykała określone osoby, podejmowała określone decyzje.

To bardzo wzruszające, bo wiem, wierzę, że jestem prowadzona, że wszystko jest ok, że wszystko toczy się tak jak ma się toczyć, dla mojego dobra, dla mojego rozwoju……choć nie zawsze wydawało mi się to takie oczywiste.

Od kiedy tylko pamiętam posiadałam silnie wykształconą INTUICJĘ. Ten wewnętrzny głos, który zawsze jest przy mnie. To dzięki mojej intuicji powstały wszystkie szkolenia, cały czas mój blog jest udoskonalany -> Podejmuję działanie gdy tylko czuję to określone uczucie w środku, a następnie udoskonalam wszystko (to taki przepis na sukces w skrócie) :-)

Tak! jestem szczęściarą i szczycę się tym! To wspaniałe! Jestem za to wdzięczna! Cały czas modyfikuję moje doświadczenia, robię przegląd, analizuję, poprawiam, DOSKONALĘ. Doskonalę swoje myśli, swoje zachowania, swoje uczucia, swoje ciało, WSZYSTKO!

Czy to oznacza, iż kontrastowe sytuacje,takie których nie chce nie przytrafiają mi się? PRZYTRAFIAJĄ! Lecz dzięki takim sytuacjom, dokładniej wiem czego chcę! Szybciej się rozwijam! Ten świat to świat kontrastów i jest to jak najbardziej ok – to pomaga. To pole niesamowitego popisu dla naszej samoświadomości. Kiedy doświadczasz tego czego nie chcesz, jeszcze wyraźniej wiesz CZEGO CHCESZ. Oczywiście, że kiedy jesteś w sytuacji, której nie chcesz w swoim doświadczeniu, nie jest ci łatwo, ale wykorzystując swoją siłę koncentracji, możesz przeanalizować wszystko i zastanowić się “Czego więc chcę doświadczać? Jakie myśli chcę wzbudzać? Jak chcę aby wyglądała ta dziedzina mojego życia?

Oczywiście, że to nie jest łatwe, często to długa droga, ale to nas odmienia, dzięki temu wzrastamy!

Moje doświadczenie było i jest pełne kontrastów, ale im bardziej się im przyglądam tym wyraźniej widzę, że pewne rzeczy KTÓRYCH NIE CHCĘ, KTÓRE CZASEM SPRAWIAJĄ ŻE POPŁYNĄ MI ŁZY, PODNIESIE MI SIĘ CIŚNIENIE ZE ZŁOŚCI, dzieją się po to aby mogła przeżyć inne doświadczenia, być w miejscach w których nie była bym bez tego kontrastu, widzę jak wszystko dzieje się PO COŚ.

Wierzę, iż te wszystkie sytuacje, doświadczenia są mi potrzebne! Rozwijam się, doskonalę! Moja samoświadomość wzrasta!

Życzę Ci wspaniałości i tego, abyś odkrył/a źródło radości, które jest w tobie, zawsze pulsujące.

Otrzymuję dużo wiadomości typu “Elu, jak miło i przyjemnie jest na twoim blogu oraz na FB” No ba! Mam złotą zasadę – pilnuję, aby komentarze i powstałe dyskusje przebiegały w duchu motywowania się i wspierania. To mój WIRTUALNY DOM, więc jeśli do niego wchodzisz, zdejmij buty i bądź uprzejmy. Odnajdziesz tu wiele motywacji i wiedzy. Wszelkie próby ataku, hejtowania, obrażania i wszystko co będzie miało chociażby delikatnie zabarwienie negatywizmu, spowoduje, że w tempie natychmiastowym zostaniesz wyproszony za drzwi z karteczką wiecznego wygnania do twojej negatywnej krainy :)
Wiem, wiem surowa jestem, ale tworzę dla ludzi, którzy szukają radości, a pozostałym smutasom dziękuję! :) KOCHAM MÓJ WIRTUALNY DOM i kocham gości, którzy do niego przychodzą..<3

Czasem mam wrażenie, iż ludzie myślą, że osoby, które uczą radosnego rozwoju osobistego są jak takie ciepłe kluchy z głową w chmurach bądź laleczki barbie z wiecznie przyklejonym uśmiechem. Cały czas głaszczą po główce i uważają, że na świecie nie ma zła.

Kilka ważnych zdań, aby mnie poznać:

1. Jestem pewną siebie kobietą, która zna swoją wysoką wartość
2. Jeżeli coś mi się nie podoba, mówię o tym, aby druga osoba miała możliwość przeanalizowania swojego zachowania i postrzegania
3. Nie lubię użalania się nad sobą, ponieważ mam silne przekonanie, że moje życie jest w moich rękach i tylko ja jestem odpowiedzialna za to jak ono wygląda (tak samo postrzegam innych i wszelkie formy wciągnięcia mnie w swoje żale, odrzucam)
4. Wiem, że na świecie jest dobro i zło, ale wolę koncentrować się na tym pierwszym i przyciągać tym samym do swojego życia dobro aniżeli zło. Mając przeświadczenie, iż zasilam wszystko na czym się koncentruje jaki sens miałoby zasilanie zła??
5. Jeżeli ktoś przejawia toksyczne cechy i emanuje negatywną energią, ograniczam do minimum kontakt z nim, lub odsuwam go definitywnie z mojego życia. Za bardzo szanuję siebie, aby pozostawać pod wpływem negatywnych relacji.
6. Jeśli ktoś chce zmienić swoje życie na lepsze, chętnie pokażę mu jak. Po to stworzyłam moje szkolenia, które zmieniają aktualne wzorce myślowe, ale gdy ktoś tylko mówi o chęci zmian, a nic nie robi w tym kierunku, nie mogę u pomóc (patrz. pkt 3)
7. Każdy kontakt z drugim człowiekiem traktuję jako naukę o mnie samej. Jeżeli coś mnie w danej osobie denerwuje, zastanawiam się jaki aspekt potrzebuje uleczenia we mnie samej – doskonalę się poprzez relację i dziękuję za to.
8. Wiem czego chcę i do tego dążę – dzień po dniu wprowadzając coraz większą harmonię w mój umysł i serce

Osoba ucząca radosnego rozwoju osobistego także doświadcza negatywnych aspektów, ale cały czas ŚWIADOMIE I CELOWO kieruję większość swojej uwagi na to co pozytywne i dzięki temu może wzrastać :)

Radosne pozdrowienia!
Elżbieta Wolna

Co sądzą inni?

Tak wiele ciepłych słów dociera do mnie każdego dnia od moich czytelników oraz kursantów. Dziękuję! To wielki zaszczyt być częścią czyjegoś rozwoju. Jeśli chcesz przeczytać co inni mają do powiedzenia przejdź na tą stronę >