Boję się, że znowu przyciągnę nieodpowiedniego mężczyznę

PYTANIE: Pojawia się lęk, że znowu przyciągnę nieodpowiedniego mężczyznę. Jak pozbyć się uczucia lęku przy projektowaniu/kreowaniu nowej rzeczywistości? Mowa tutaj o “wejściu” nawet w etap formułowania, co chcemy przyciągnąć…wiem, że trzeba się skupić na pozytywnych emocjach, co chcemy, a nie czego nie chcemy…i tutaj dochodzę do “ściany”.

ODPOWIEDŹ: Elżbieta Wolna: Nie ma się co bać :) Każde nowe doświadczenie daje ci możliwość, jeszcze większego sprecyzowania tego czego pragniesz. Twój strach może wynikać z tego, że nie przyciągasz świadomie bo zamiast na podstawie, każdej sytuacji określić czego pragniesz
w swoim związku, jak pragniesz się w nim czuć w takiej relacji, ty cały czas kierujesz swoją uwagę na negatywne aspekty, jakie przyniosła ci każda znajomość, a to nie może dawać dobrych uczuć.

Musisz zmienić, kierunek swojej uwagi i skoncentrować się na myślach, słowach, uczuciach, jakie będą odzwierciedlały to czego pragniesz.
Pamiętaj jedno: Nie ma co się bać nowych znajomości, ponieważ każda daje Ci możliwość określenia tego, jak chcesz aby wyglądał Twój udany i wspaniały związek.

Przykład:

Doświadczenie: Spotykasz się z mężczyzną, który jest negatywnie nastawiony do życia. Uważa, że inni są gorsi od niego i tylko on wie najlepiej co i jak. Zamiast koncentrować się na tworzeniu negatywnych myśli i słów w odpowiedzi na doświadczenie, które nie daje ci pozytywnych uczuć, powinnaś pomyśleć „Czego pragnę na podstawie tego doświadczenia? Do jakiego pragnienia to doświadczenie mnie inspiruje? Co świadomie i celowo pragnę przyciągnąć?”

Pragnienie jakie powstało w wyniku tego doświadczenia: „Pragnę, aby mój mężczyzna był pozytywnie nastawiony do życia. Pragnę, aby miał dobre serce i kochał życie w wielu jego przejawach”

Takie podejście sprawia, że od razu zmieniasz energię jaką emanujesz i dostrajasz się do najlepszej wersji związku dla ciebie :)

Więcej pytań i odpowiedzi w poradniku 130 pytań i odpowiedzi >

130 pyt odp mock up

 

Przeczytaj także

  1. Otwieram drzwi, tam gdzie wcześniej były tylko ściany
  2. Potężna lekcja o prawie przyciągania w praktyce
  3. Obudź się
  4. Czy mam szczegółowo precyzować jeden konkretny cel dopóki on się zmaterializuje czy mogę wizualizować jednocześnie kilka obszarów życia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>