Świadomość myśli i słów

Świadomie i celowo trzeba wzbudzać w sobie motywujące, pozytywne myśli i słowa! Moje życie, kształtuje się zgodnie z energią myśli i słów jakich używam. Ważne więc, aby celowo i świadomie wzbudzać w sobie myśli i słowa, które będziemy odczuwali pozytywnie. Bardzo ważna jest świadomość tego co mówimy, jak mówimy. Zdarza mi się złapać na używaniu słów czy zwrotów, które nie mają pozytywnej energii, pozytywnego przekazu.

Ostatnio będąc smutną, wspominałam coś i powiedziałam do siebie „Koniec z myśleniem o tym bo pęknie mi serce” – to nie jest pozytywny zwrot!! Nieciekawy efekt końcowy, nieciekawy cel ;)!! Dzięki samoświadomości, mogę to skorygować, mogę wyrzuć to ze swojego słownika i nigdy więcej tego nie zasilać.

Celowe wzbudzanie w sobie pozytywnych myśli i słów jest wspaniale, ponieważ zgodnie z Prawem Przyciągania zaczną dołączać do moich myśli, kolejne o podobnej częstotliwości, więc w ten sposób, celowo i świadomie mam wpływ na dominującą energię myśli jaka będzie przepływa przez mój umysł :)

Kocham to!

Przeczytaj także

  1. Buduj piękno wokół siebie używając pięknych słów..
  2. Uczucia, nie myśli
  3. W jaki sposób myśli stają się rzeczami
  4. Toksyczne cechy, słowa i myśli
  5. Wszystko zaczyna się od myśli. Miej marzenia, a okoliczności zewnętrzne się pojawią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>