Każda chwila jest nowym początkiem

Powtarzam: dysponujesz mocą, którą możesz posłużyć się w każdej chwili. Nic nie trzyma cię w miejscu. Tym miejscem, w którym dokonują się zmiany, właśnie tu i właśnie teraz, są nasze umysły! Nie ma znaczenia, jak długo hołdowaliśmy negatywnym wzorcom, chorowaliśmy, nasze związki z innymi ludźmi były złe, nie mieliśmy pieniędzy lub nienawidziliśmy siebie. Dzisiaj możemy zacząć to zmieniać.

Twój problem nie musi być już prawdą dla ciebie. Może teraz maleć, aż zniknie zupełnie. Możesz tego dokonać. Pamiętaj: twoje myśli zależą tylko od ciebie. Tylko ty masz moc i władzę w swoim świecie. Twoje myśli i przekonania z przeszłości stworzyły ten moment i wszystkie inne, aż do chwili obecnej. Przekonania, myśli i słowa, które zdecydujesz się wybrać teraz, będą tworzyły nową chwilę, następny dzień, przyszły miesiąc i rok.

Tak, kochani! Dam wam najwspanialszą radę zrodzoną z mego wieloletniego doświadczenia, choć wy możecie nadal myśleć po staremu, odmówić dokonania zmian i tkwić w swoich problemach. Tylko Ty masz władzę w swoim świecie! Będziesz miał to, na co nastawiasz swoją myśl. W tej chwili rozpoczyna się nowy proces. Każdy moment jest nowym początkiem, a ta chwila jest nowym początkiem dla ciebie, właśnie tu i teraz. Wspaniale jest to wiedzieć!

Ta chwila ujawnia Twoją moc! W tej chwili zaczynają się zmiany!

Louise L. Hay
Fragment z “Możesz uzdrowić swoje życie”

Przeczytaj także

  1. Będziesz miał to, na co nastawiasz swoją myśl
  2. Im bardziej cieszysz się obecną chwilą, tym szybciej twoje marzenia przypłyną do twojej chwili TERAZ
  3. Chwila refleksji, chwila CISZY – piękne.
  4. Eckhart Tolle – Ta jedna chwila – TERAZ – jest jedyną rzeczą, od której nigdy nie możesz uciec, jedynym pewnikiem w twoim życiu.
  5. Cieszyć się chwilą obecną i robić wszystko aby mieć z niej jak najwięcej satysfakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>