Materiał do pracy z czakrą podstawy – wrażenia

Witam Cię Elu bardzo serdecznie.

Piszę do Ciebie, aby Ci podziękować za 20 dniowy trening z 4 czakrami. Dopiero zakończyłam pracę z pierwszą czakrą i zajęło mi to ponad tydzień, bo chciałam się dobrze ugruntować i aktywować tę czakrę.
Jestem głęboko wzruszona jakością tego kursu. Wszystko co zawarłaś, cała wiedza, nagrania, afirmacje, podkłady muzyczne i piękne, działające zdjęcia jest przepełnione miłością, radością i zachęca do kontynuowania. Dla mnie osobiście materiał do pracy z czakrą podstawy jest bardzo bliski mojej miłości do Matki Ziemi, lubię chodzić boso i przytulać się do drzew, czerpać energię z przyrody. Na pewno zauważyłaś to w moich pracach z pragnieniami, że nie rzeczy materialne, ale właśnie to co najbardziej nas rozwija jest dla mnie takie bliskie i ważne.

Będę kontynuować pracę z następnymi czakrami, ale chciałam już teraz wyrazić moją opinię i podziękować za ten po mistrzowsku zrobiony materiał.

Pozdrawiam ciepło.

Ludmiła

Mowa o 20 dniowym treningu dla 4 pierwszych czakr >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg-966x1024-283x300

 

Przeczytaj także

  1. Czakra podstawy: mnóstwo obfitości materialnej
  2. 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia: “Lekcje zdecydowanie skłaniają mnie do zmiany sposobu myślenia i sprawiają, że moja świadomość wzrasta. Polecam każdemu udział w projekcie. Elu, materiał napisany przez Ciebie, dobór filmików i cytatów jest rewelacyjny”
  3. CZAKRA PODSTAWY – pieniądze, kariera, zdrowie, poczucie bezpieczeństwa
  4. Dzięki pracy nad sobą, możemy zdziałać CUDA. W doskonały sposób Pani wskazuje JAK TO ZROBIĆ :)
  5. Za co w twoim życiu odpowiada czakra: podstawy, sakralna, splotu słonecznego, serca i jakie są konsekwencje zaburzonego przepływu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>