W jakim celu pojawiłeś się tutaj

Każdy posiada swoją własną tzw. RZECZYWISTOŚĆ WIBRACYJNĄ, (nie możesz jej dotknąć, powąchać, zobaczyć swoimi oczami, posmakować, ale możesz się WCZUĆ w nią swoimi uczuciami i w taki sposób przyciągać manifestację tego co się w niej znajduje do tej fizycznej czasoprzestrzeni)

Jest to miejsce, gdzie znajdują się stworzone wibracyjne odpowiedniki każdej, nawet najmniejszej rzeczy o jaką kiedykolwiek prosiłeś. Jest to rzeczywistość gdzie znajdują się same najwspanialsze rzeczy, cechy, osoby, sytuacje dla ciebie.

Jest to tylko i wyłącznie twoja rzeczywistość.

Kiedy doświadczasz kontrastu oraz kiedy widzisz coś czego pragniesz, wysyłasz z siebie wibracyjną prośbę o stworzenie tego i także natychmiastowo zostaje stworzona ta rzecz, która znajduje się gotowa w twojej wibracyjnej rzeczywistości i tylko czeka, aż się z nią zestroisz!

Jednak zestrojenie się nie jest tak istotne w rozwoju, w powiększaniu tej rzeczywistości, ponieważ rozwija się ona poprzez twoje doświadczanie życia.

Zestrojenie się jest istotne w celu DOŚWIADCZENIA tego co stworzyłeś TUTAJ w tej fizycznej rzeczywistości. To jest radosny rozwój!! To pozwala ci się cieszyć z wszystkiego co stworzyłeś.

Jeśli nie dostroisz się do tego co stworzyłeś, to nic się nie stanie, nie doświadczysz tylko tych pragnień w fizycznej czasoprzestrzeni, natomiast kiedy wycofasz swoją uwagę z tego fizycznego ciała i znów całym sobą zaistniejesz w nie fizycznym wymiarze doświadczysz wszelkich wspaniałości jakie stworzyłeś w wyniku aktualnego życia fizycznego!! Czy ty rozumiesz jakie to jest fantastyczne???

W jak cudownym celu pojawiliśmy się tutaj??? Każde doświadczenie życia, przyczynia się do ogromnego rozwoju CIEBIE :)

Zapraszam cię do INDYWIDUALNEJ współpracy gdzie przez 4 dni będę pracowała z tobą
nad dostrojeniem się do 2 TWOICH PRAGNIEŃ.

Dom?
Związek?
Podróż?
Wszelka materialna rzecz?
Zdrowie i witalność ciała?

Czego pragniesz? Wybierz, a pokażę ci 4 kroki dzięki, którym dostroisz się do KAŻDEGO PRAGNIENIA :)

Zapraszam > 4 kroki do manifestacji pragnień

____________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog.
Autorka rewolucyjnych szkoleń radosnego rozwoju osobistego wykorzystującego siłą Prawa Przyciągania >

Autorka poradników:

  • Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń za pomocą Prawa Przyciągania. Przeczytaj >

130 pyt odp mock up

  • Odkryj PRAWDZIWE źródło swoich problemów i rozwiąż je raz na zawsze.Przeczytaj >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

  • Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę marzeń i zrealizować swoje marzenia.Przeczytaj >

mapa_marzen_ela_wolna1

____________________________________________________

 

Przeczytaj także

  1. To jest istotą twojego pojawienia się tutaj
  2. Nie ma czegoś takiego jak materia w sensie w jakim ją postrzegamy
  3. Przyciąganie pieniędzy: “Wiedziałam wcześniej dużo na temat prawa przyciągania, afirmuje też już od jakiegoś czasu, ale tutaj dowiedziałam się jak “ćwiczyć”, jak ominąć blokady. Dziękuje bardzo”
  4. Mieliście niezwykłą ochotę, aby się tutaj znaleźć czuliście się niezwykle pewni, że będzie to cudowne doświadczenie – WIĘC CO SIĘ STAŁO?
  5. 12. THE OPUS (DZIEŁO) – Ale tragedia życia nie tkwi w tym, że nie możemy osiągnąć celu.Tragedia tkwi w tym, że nie mamy celów,które moglibyśmy osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>